Loading...

Лікуємо катаракту та глаукому у Тернополі

Blog
https://viasan.ua/uploads/images/Лікарі10_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1620200405.jpeg

Раді повідомити, що у медичному центрі "Віасан" з'явилося висококласне обладнання: найшвидший оптичний когерентний томограф (130 000 знімків за секунду!), і апарат для операцій з приводу катаракти - Stellaris Elite, США, та надсучасний операційний мікроскоп з Німеччини.

Ми працюємо і розвиваємось, щоб Ви могли отримувати медичні послуги найвищої якості. Саме тому, ми відкриваємо офтальмологічне хірургічне відділення. Ми запросили провідних спеціалістів: Шевчика Василь Іванович (к.м.н., лікар-офтальмолог вищої категорії, дійсний член Європейського та Американського товариства катарактальних та рефракційних хірургів, Європейського товариства хірургії глаукоми) та Чугай Олену Володимирівну (лікаря офтальмолога вищо категорії зі стажем роботи - 24 роки). Фахівці консультуватимуть лише три дні: з 11.02 по 13.02.

Лікуємо глаукому та катаракту⠀Провідні хірурги-офтальмологи Шевчик Василь Іванович та Чугай Єлена Володимирівна будуть проводити консультації. А також ми запланованували два операційні дні. Шевчик Василь Іванович займається:інтравітреальними введеннями препаратів;малими хірургічними втручаннями;лікуванням глаукоми;лікуванням катаракти методом факоемульсифікації з імплантацією ІОЛ.В медичному центрі "Віасан" консультуватимуть пацієнтів з усіма захворюваннями органа зору. Це унікальна можливість отримати консультацію лікаря-хірурга-офтальмолога у рідному місті.

Операції на повіках та естетична блефаропластика - офтальмопластика

Якщо Ви хочете підтягнути повіки? проконсультуйтесь із лікарем-офтальмопластиком Чугай Оленою Володимирівною. Вона застосовує в роботі європейські методи блефаропластики, які є менш інвазивними (більш щадними) в порівнянні з традиційними методами.⠀Провідний лікар-хірург займається:реконструктивними операціями на повіках після травм;хірургією при заворотах, виворотах повік;хірургією птозу;естетичною блефаропластикою.

Відтепер лікування проблем зору стало доступнішим! Отриматайте консультацію лікарів-хірургів-офтальмологів у рідному місті.