Загрузка...

Кінезіологічне тейпування

Блог
https://viasan.ua/uploads/images/1473061137_кинезио_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574258862.jpg

Галузі застосування кінезіотейпінга

В сучасній медицині кінезіологічне тейпування успішно застосовується у багатьох галузях: педіатрії, травматології, неврології, ортопедії та ін. Також активно практикує у своїй діяльності стрічки спортивна медицина. Список показань великий і постійно розширюється:

Захворювання суглобів (остеохондроз, артрит, поліартрит).Захворювання хребта (його викривлення – сколіоз, кіфоз).Реабілітація після травм (забиття, надриви, переломи, розриви м’яких тканин).Післяопераційне відновлення суглобів та хребта.ДЦП, неврит і парез кінцівок, як наслідок перенесеного інсульту.Естетична медицина використовує тейпування для корекцій зморшок, підтягування контурів обличчя та зняття набряків.Для боротьби з целюлітом.При захворюванні грудних залоз у жінок (мастопатії, лімфедемі, місцевих хронічних набряках).Під час годування дитини при порушеннях лактації.При больових відчуттях у м’язах, шиї та кінцівках рук і ніг.

Завдяки застосуванню кінезіологічного тейпування відновлюються рухи, усуваються місцеві набряки та знімається відчуття болю.Кінезіологічне тейпування у Тернополі

Яким чином застосовується кінезіологічне тейпування

У своєму складі стрічка для тейпування має бавовну, незначну частку еластичного матеріалу та клейкий шар з медичного акрілу, властивості якого активізуються під впливом температури тіла людини. Структура та характеристики тейпу дозволяють не знімати стрічку до 5 діб. Вона пропускає повітря, дозволяючи шкірі дихати. Пропускає вологу тіла, хоча і не реагує з нею – приймати ванну та душ можна, не знімаючи тейпу. Він швидко висихає.

Структура кінезіотейпу близька до людської шкіри, тому при її закріпленні на тілі пацієнт не відчуває дискомфорту і труднощів під час лікування цим методом.

Кінезіологічне тейпування проводиться накладанням стрічок на ділянку тіла, яка пошкоджена або має больові відчуття. Лікувальний ефект виникає завдяки тому, що задіюються і активізовуються фізіологічні процеси тканин. Нанесена стрічка підіймає шкіру на мікроміліметри, стимулюючи лімфовідтік.

Ефект, який виникає, близький до дій рук масажиста під час процедур в області, потребуючій лікування. Кінезіострічка діє непомітно, але за деякий час відчувається лікувальний вплив:Відновлюється стан нервово-м’язової системи.Вщухає відчуття болю.Працездатність суглобів та м’язів відновлюється.Сповільнюється розвиток хронічних захворювань, а в деяких випадках зовсім зупиняється їх розвиток.Поліпшується кровообіг та мікроциркуляція в тканинах, завдяки чому відбувається швидке загоювання травм.

Кінезіологічна стрічка знімається за допомогою спеціальної рідині, не залишаючи жодних слідів після застосування.Втім, і цілком природня в застосуванні тейпувальна стрічка має протипоказання:

Тромбоз глибоких вен на ногах.Під час вагітності не слід проводити тейпування на тазовій області.Алергічні та гнійні захворювання шкіри.Захворювання на рак.

Кінезіострічки випускають різних кольорів. М’які і непомітні для шкіри, вони можуть застосовуватися для лікування людей різного віку, навіть немовлят.Записуйтесь на консультацію до нашого лікаря-ортопеда онлайн!