Загрузка...

Нові можливості УЗД

Блог
https://viasan.ua/uploads/images/ґScreenshot1_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574259270.jpeg

Якість і точність ультразвукової діагностики в першу чергу залежить від апарату, за допомогою якого здійснюється обстеження. Сучасні системи, провідною серед яких сьогодні є General Electric Logiq C5 Premium, дають можливість проводити УЗД не тільки в чорно-білому варіанті відображення, але й застосовувати кольорове доплерівське картування, імпульсно-хвильовий і кольоровий М-режим. Крім того, сучасна технологія УЗД сміло може конкурувати з такими діагностичними методами як МРТ, КТ.

Метод УЗД, що проводиться на новітньому обладнанні, вважається одним із високоточних і прирівнюється в критеріях якості до клінічних аналізів.

<< Читайте детальніше про УЗІ у Тернополі

Можливості сучасного УЗДУЗІ в ТернополіУльтразвукова діагностика в хірургії застосовується з метою виявлення новоутворень і захворювань черевної порожнини, нирок, печінки, селезінки, м’яких тканин, патологій органів малого тазу, судин, щитовидної і молочних залоз.Під контролем УЗД проводять: біопсії будь-яких новоутворень, видалення рідинних скупчень і абсцесів в черевній порожнині, операції на нирках, жовчному міхурі, малоінвазивне лікування кіст печінки, радіочастотну і хімічну абляції при запальних утвореннях на нирках і первинному раку печінки.УЗД є ефективним методом визначення захворювань суглобів. Всебічний огляд робить можливим виявлення навіть незначних змін, які стали причиною дискомфорту. Проведення УЗД дозволяє в динаміці порівняти стан протікання ревматичних та інших захворювань.Використання УЗ-системи LOGIQ C5 PREMIUM з кольоровим доплером дає можливість визначити наявність кровотоку і провести найбільш ранню діагностику.УЗД в гінекології та урології дозволяє на ранніх етапах розпізнати різні захворювання статевої системи, проводити спостереження за формуванням репродуктивної системи, вчасно виявляючи патології в розвитку органів, які можуть в майбутньому призвести до безпліддя.В акушерстві УЗД відіграє провідну роль в контролі здоров’я матері та дитини. Даючи характеристику кровотоку в пуповині і плаценті, робить можливим визначення групи ризику на ранніх етапах вагітності.

УЗД обстеження не несе загрози життю і здоров’ю людини, тому фахівці рекомендують регулярно проходити діагностику, своєчасно виявляючи проблеми та вирішуючи їх на початкових стадіях. Система УЗД LOGIQ C5 PREMIUM – це провідний доступний засіб дослідження, що дозволяє зробити точні висновки стосовно стану здоров’я людини.