Завантаження...

Послуги та ціни

Отоларингологія (ЛОР)

Захворювання вуха, горла, носа – одні з найпоширеніших, вони не тільки погіршують загальний стан людини, а й сприяють розвитку хвороб інших внутрішніх органів і систем.

Навіть незначні симптоми, такі як першіння в горлі, біль при ковтанні, закладений ніс, шум у вухах, можуть бути ознакою серйозного захворювання. Потрібно не зволікати і вчасно звернутись до кваліфікованого спеціаліста, який надасть фахову консультацію, проведе якісну діагностику і призначить оптимальну схему лікування.
Лор в Тернополі


Отоларингологи медичного центру «ВІАСАН» – лікарі з багаторічним досвідом роботи, які не зупиняються на досягнутому, постійно підвищуючи свій кваліфікаційний рівень, вони готові запропонувати новітні методики лікування, які застосовуються в кращих клініках України та світу.Прийом і консультація лікаря-отоларинголога (ЛОРа)

Прийом пацієнта починається зі збору анамнезу, лікар уважно вислухає скарги, розпитає про спосіб життя, шкідливі звички, поцікавиться скільки разів і які саме ЛОР-захворювання були перенесені в дитинстві, запитає про наявність подібних захворювань у близьких. Використовуючи одноразовий оглядовий набір, лікар здійснить візуальний огляд, при потребі, скористається допоміжними методами дослідження, які допоможуть поставити правильний діагноз.

Лікар обов’язково розповість про можливий перебіг захворювання, складе індивідуальну схему лікування та дасть загальні рекомендації з профілактики ЛОР-захворювань.Послуги лікаря-отоларинголога, (ЛОРа)

Лікарі медичного центру «ВІАСАН» комплексно підходять до наявної проблеми, готові запропонувати широкий спектр як діагностичних, так і лікувальних послуг.

Серед основних послуг: • консультативний прийом та огляд лікаря-отоларинголога (ЛОРа);
 • ендоскопія ЛОР-органів;
 • лабораторні дослідження;
 • профілактика грипу і ГРВІ;
 • ВПЕРШЕ В ТЕРНОПОЛІ! Кріолікування ЛОР-органів, в тому числі аденоїдів, хронічного тонзиліту, риніту, фарингіту, носових кровотеч, храпу;
 • промивання носоглотки методом переміщення «Кукушка»;
 • пункція гайморової пазухи;
 • промивання лакун мигдалин.

Більш детальну інформацію можна отримати зателефонувавши до нас:

+38 (0352) 52-55-58

+38 (095) 252-55-58

+38 (097) 378-46-75

Пам’ятайте! Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я!

Ціни
 • Консультація лікаря-отоларинголога (ЛОРа) 300.00 грн. Оформити замовлення
  Аудіометрія 300.00 грн. Оформити замовлення
  Тимпанометрія 200.00 грн. Оформити замовлення
  Відеоендоскопічне обстеження 300.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги