Завантаження...

Послуги та ціни

Акушерство і гінекологія

Діагностика, лікування і профілактика гінекологічних захворювань, планування вагітності – доступні кожному у медичному центрі «ВІАСАН».

Висококваліфіковані лікарі, серед яких кандидати і доктора медичних наук, лікарі вищої категорії допоможуть вам завжди залишатись здоровою і впевненою у собі, навчать правильному піклуванню та дадуть відповіді на всі, хвилюючі вас, питання.
Гінеколог у ТернополіГінекологічні захворювання, часто, протікають без будь яких симптомів, саме тому є дуже підступними, адже можуть спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям жінки, навіть позбавити її можливості стати матір’ю.


Деякі жінки легковажні до свого здоров’я і сімейного щастя, постійно відкладають візит до гінеколога. Інші – вдаються до самолікування, яке в більшості випадків призводять до погіршення ситуації. Тільки лікар може призначити лікування, врахувавши всі особливості організму і наявного захворювання, дати корисну пораду і найважливіше – не нашкодити, а допомогти. Саме тому постійні пацієнти нашого центру приходять до нас знову і знову, рекомендують нас кращим подругам, приводять з собою матерів і доньок.
Прийом і консультація лікаря акушер-гінеколога


Під час прийому лікар уважно вислухає вас та задасть додаткові питання, які допоможуть з’ясувати деталі проблеми. Обов’язково розкажіть лікарю про менструальний цикл, статеві контакти, характер виділень, болю та інші патологічні стани. Як правило, під час прийому, лікар проводить гінекологічний огляд на кріслі з використанням гінекологічних дзеркал, після чого дає загальну оцінку стану жінки.Хороший гінеколог


Виходячи з мети візиту жінки і її наявного стану, лікар може рекомендувати додаткові методи дослідження, серед яких: • Кольпоскопія (застосовується для виявлення та вивчення ерозії або дисплазії шийки матки);
 • Ультразвукова діагностика (УЗД);
 • Лабораторні дослідження.

Пам’ятайте! Рекомендується відвідувати гінеколога не рідше двох разів на рік, навіть якщо немає жодних скарг. Інфекційні і пухлинні захворювання проходять без вираженої симптоматики!
Послуги лікаря акушер-гінеколога


Лікарі медичного центру «ВІАСАН» готові запропонувати ефективні програми лікування інфекційних захворювань, патології шийки матки і хронічних запальних захворювань.


Серед основних послуг: • консультативний прийом та огляд лікаря акушер-гінеколога;
 • комплексне профілактичне обстеження;
 • інструментальне дослідження, в тому числі кольпоскопіяультразвукова діагностика (УЗД);
 • лабораторні дослідження, в тому числі цитологічних зразків;
 • індивідуальний підбір кращого методу контрацепції;
 • амбулаторне лікування гінекологічних захворювань;
 • новітня методика лікування патологій шийки матки (зі збереженням дітородної функції жінки)
Лікарі
Рудик Наталія Володимирівна
лікар-акушер-гінеколог
5
років досвіду
Кретова Софія Юріївна
лікар-акушер-гінеколог
5
років досвіду
Данік Людмила Михайлівна
лікар-акушер-гінеколог вищої категорії
50
років досвіду
Ціни
 • Консультація лікаря-акушер-гінеколога 300.00 грн. Оформити замовлення
  Відеокольпоскопія 150.00 грн. Оформити замовлення
  Пакет ''Базовий-гінекологічний'' (консультація лікаря з оглядом на гінекологічному кріслі, мазки на флору та цитологію, одноразовий оглядовий набір) 550.00 грн. Оформити замовлення
  Пакет ''Розширений-гінекологічний'' (консультація лікаря з оглядом на гінекологічному кріслі, відеокольпоскопія, мазки на флору та цитологію, одноразовий оглядовий набір) 700.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги