Завантаження...
Дитячий
масаж
Дитячий масаж
Про послугу

Види дитячого масажу

Більшість батьків намагається водити дитину на сеанси масажу. Педіатри підтверджують, що це неймовірно корисно. Відмінність саме дитячого масажу від класичного в тому, що рухи техніки спрямовані на розвиток тіла та правильне формування постави, запобігання виникненню викривлення хребта. Під час процедури покращується кровообіг, що підвищує тонус та поліпшує загальне самопочуття.

 

Дитячий масаж у Тернополі

 

Дитячий масаж поділяється на кілька видів:

  • лікувальний – спрямований на лікування певної хвороби, серйозних скривлень хребта та інше. Медпрацівник визначає тривалість сеансу;
  • коригувальний – для закріплення ефекту лікувального масажу;
  • профілактичний – для загального зміцнення кісткової системи та м’язів.

Техніка дитячого масажу майже така сама, як і в класичному. Додаються спеціальні рухи в лікувальному випадку для коригування постави – невелика розтяжка руками, але це зовсім не болісно, навпаки, приємні відчуття. Ніякої особливої підготовки до процедури непотрібно.

  • Протипоказання:
  • гострий артрит;
  • захворювання шкіри;
  • захворювання нервової системи;
  • гострі форми гепатиту.

Дренажний масаж для дитини

Масаж для дітей

Дренажний масаж призначений для очищення організму, виведення токсинів з лімфою. Певні рухи здатні стимулювати лімфатичну систему, але діти активно розвиваються, і в їх організмі відбуваються постійні зміни. Не варто без необхідності впливати на лімфатичну систему. Педіатри радять виконувати дренажний масаж для дитини в разі конкретної потреби – гострі вірусні захворювання, коли необхідно активно позбавлятися від бактерій, що виходять з рідиною лімфи.

Особливості масажу для дітей віком до 1 року

Тіло немовлят дуже чутливе, тому спершу нервова система реагує саме на дотики, а не на звуки чи побачене. Для активного розвитку малюка до року варто щодня робити легенькі рухи, пестити стопи, животик, пальчики, але нічого іншого непотрібно. Так малюк відчуває взаємодію з зовнішнім світом.

 

Більш детальну інформацію можна отримати зателефонувавши до нас:

+38 (0352) 52-55-58

+38 (095) 252-55-58

+38 (097) 378-46-75

Пам’ятайте! Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я!


Ціни
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги