Завантаження...
Неврологія
Неврологія
Про послугу

Неврологія, як розділ медицини, займається захворюваннями центральної і периферичної нервової системи. Саме нервова система керує роботою всіх органів і тканин нашого організму, впливає на всі, без винятку, процеси і забезпечує його функціональну єдність.

Головний біль, дратівливість, болі в спині – не завжди результат стресу або перевтоми. Зазвичай, саме так проявляються неврологічні захворювання.

Щоб забути про біль, покращити своє самопочуття та в повній мірі насолоджуватись життям, необхідно вчасно звернутись до лікаря-невролога.


Прийом і консультація лікаря-невролога

Консультативний прийом лікаря-невролога починається зі збору анамнезу, після чого лікар проводить фізикальне обстеження (проводиться безпосередньо лікарем, за допомогою його органів чуттів), симптомальну і синдромальну діагностику.

Після постановки діагнозу, лікар розробить індивідуальну програму лікування. При потребі, рекомендуватиме реабілітаційно-відновлюючі заходи.

При необхідності, лікар може призначити додаткові методи обстеження, серед яких: комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ультразвукова діагностика, рентген, електроенцефалографія.


Послуги приватного лікаря-невропатолога

Серед основних послуг даного підрозділу:


  • консультативний прийом та огляд лікаря-невролога;
  • ультразвукова діагностика (УЗД), в т.ч. судин;
  • розробка індивідуальної медикаментозної програми лікування;
  • механічна корекція, в т.ч. ЛФК, масаж, мануальна терапія;
  • лабораторні дослідження.

Більш детальну інформацію можна отримати зателефонувавши до нас:

+38 (0352) 52-55-58

+38 (095) 252-55-58

+38 (097) 378-46-75

Пам’ятайте! Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я!