Завантаження...

Профілактика – найдешевший спосіб залишатися здоровим

Блог
https://viasan.ua/uploads/images/3_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574259398.jpg

Зневажливе ставлення і байдужість до власного здоров’я, які супроводжують нас і вдень, і вночі, і вдома, і на роботі, зростання захворюваності, поширення хронічних та загострення супутніх хвороб, самолікування, наявність великої кількості доступних ліків – усе це призводить до невиправданих втрат не лише здоров’я, а й людського життя.


Що може виправдати ті дитячі смерті, які сколихнули Тернопільщину останніми днями? Час задуматись. Профілактику захворювань, здоровий спосіб життя не можливо забезпечити тільки зусиллями медичних працівників чи окремої людини.


Система охорони здоров’я і громадське суспільство повинні об’єднати свої зусилля і сфокусувати їх на забезпеченні громадського здоров’я і здоров’я кожної людини зокрема. Саме тому в медичному центрі “Віасан” впроваджено збалансований підхід до роботи з пацієнтами.


Профілактично-оздоровчі програми для зміцнення здоров’я


Завдяки використанню розроблених програм профілактичного скринінгу здоров’я, на які кожна людина потратить не більше 1-2 днів, можна виявити схильність чи підвищені ризики розвитку хвороби ще до її появи. Адже профілактика – це не тільки недопущення захворювань, а й підтримка та зміцнення здоров’я.


Власне на це й скеровує свою роботу медичний центр “Віасан”, пропонуючи профілактично-оздоровчі програми для своїх пацієнтів.


Скориставшись пакетною послугою, людина отримує індивідуально підібрану схему обов’язкових обстежень, а також профілактичних та оздоровчих заходів протягом поточного року.


Висококваліфікований персонал “Віасану” наполягає та невпинно впроваджує в практику комплексний підхід до збереження здоров’я своїх пацієнтів, покращення якості життя та попередження загострень у людей із хронічними захворюваннями.


  Сучасні методи профілактики та діагностики захворювань у Віасан


Соціальне життя та новітні медичні дослідження міняють методи профілактики з урахуванням статі, віку та факторів ризику. У медичному центрі “Віасан” впроваджують найсучасніші методи обстежень з використанням високо-інформативної новітньої УЗ-діагностики, лабораторних, цитологічних та гістологічних досліджень.


Індивідуальні пакетні програми враховують не лише вік та стать пацієнта, а й наявність у нього захворювань. Тому ними можна скористатися не лише з профілактичною, а й лікувальною метою. У ХХІ ст. здоров’я набуває неабиякої цінності, а люди з кожним роком відчувають, що хворіти “невигідно”.


Багато ж українців не звертаються до лікарів, бо вважають себе здоровими. На основі статистичних досліджень та опитувань:


  • 1/3 українців взагалі не проходять профілактичних обстежень.
  • Тільки 8% регулярно відвідують лікарів,
  • 41% звертаються, коли є проблема зі здоров’ям,
  • 37% – у крайніх випадках.

Доречно пригадати, що своєчасне звернення при онкологічних захворюваннях і туберкульозі дає можливість вчасно розпочати й успішно пройти лікування. На жаль, в Україні процвітає самолікування, самодіагностика, самообстеження як у дорослих, так і в дітей.


Джерелом інформації про здоров’я стають родичі, друзі, колеги по роботі та Інтернет. Спеціалісти медичного центру “Віасан” запевняють, що у теперішній час актуальним має стати здоровий спосіб життя, що нерозривно пов’язано з профілактичним оглядом лікаря та найсучаснішими методами діагностики та лікування.


Незважаючи на різний рівень турботи про здоров’я, населення України оптимістично налаштоване на тривалість життя. Багато українців позитивно оцінюють новітні медичні технології. Завдяки впровадженим у “Віасані” індивідуальним пакетним програмам пацієнти проходять планові профілактичні огляди та необхідні обстеження, що є запорукою збереження здоров’я, попередження та вчасного виявлення захворювань на ранніх стадіях.


У наш час залишається актуальним прислів’я: “Здоров’я – це ще не все для життя, але без нього інше нічого не варто”.