Loading...

Антицелюлітний масаж – для стрункої та гарної фігури

Blog
https://viasan.ua/uploads/images/1123_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574258896.jpg

Ворог целюліту

Курс антицелюлітного масажу дозволить швидко і ефективно позбавитися від такого неприємного явища як целюліт. Особливість масажу в тому, що він сприятливо впливає на весь організм в цілому, виводячи з організму токсини та шлаки, а також покращуючи обмін речовин.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж поділяють на два види:

Мануальний.Апаратний.Перший вид виконується руками масажиста, другий – за допомогою спеціального апарата. Сьогодні спеціалісти радять застосовувати перший варіант, який допоможе досягти оптимального результату, не завдаючи шкоди.

Вплив масажу на шкіру та нижні її шари

Масаж має активну дію на шкіру та підшкірні тканини. Пом’якшується верхній шар, епідерміс стає м’яким та еластичним. Зникає апельсинова кірка, шкіра набуває тонусу та гарного вигляду.

«Під дією рук масажиста або апарата прискорюються підшкірні процеси обміну. Покращується кровообіг, шкіра насичується киснем, що сприятливо впливає на її стан та вигляд»

Покращення метаболізму – основна причина виведення зайвого жиру з організму. Відновлення мікроциркуляції призводить до посиленого утворення колагену і еластану, які відповідають за пружність шкіри та її молодість.

Додаткова інформація

Щоб посилити дію антицелюлітного масажу, рекомендується один-два рази в тиждень очищувати організм за допомогою очисних дієт. Чудово підходять овочеві та фруктові дієти. Вони не тільки виводять з організму шлаки, але і наповнюють організм вітамінами та мінералами. Не зайвим буде відвідувати лазні та робити грязьові обгортування.

Використання олій

Використовуючи під час сеансу олії можна покращити ефект і посилити дію самого масажу. Особливість олій в тому, що вони проникають глибоко в підшкірну тканину, забезпечуючи лікувальний ефект і тим самим надаючи організму бодьорості і тонусу. Ефект після антицелюлітного масажу

Після проходження повного курсу антицелюлітного масажу ваш організм отримає безліч переваг:Покращиться кровообіг в капілярах.Посилиться метаболізм в клітинах.Зникне апельсинова кірка.Шкіра набуде тонусу, стане м’якою та еластичною.Посилиться тонус м’язів.Зникнуть набряки, так як з організму виведеться зайва рідина.Прискориться процес регенерації на клітинному рівні.Покращиться дихальна функція епітелію.

Окрім покращення стану шкіри, масаж гарантує ще ряд ефектів:Покращаться захисні функції організму.Зміцниться імунітет.Щезнуть регулярні головні болі.Пройте апатія, пригнічення та депресія.

Покращення стану шкіри та корекція фігури позитивно впливають на емоційний стан жінки. Покращиться самопочуття, з’явиться гарний настрій, ви будете впевнено і привабливо себе почувати.Антицелюлітний масаж Тернопіль Тривалість курсу

Підбирається для кожного клієнта індивідуально. Тривалість одного сеансу може бути різною для двох різних жінок, так само як і цілий курс. Все залежить від стану шкіри, кількості та щільності жирових клітин, а також від ряду інших факторів. Важливо враховувати також фізіологічні особливості побудови тіла та особливості фігури. Спеціаліст підбере курс масажу і допоможе комплексно підійти до вирішення питання щодо схуднення.

Антицелюлітний масаж – ворог апельсинової кірки та найкращий друг гарної фігури! Дозвольте собі бути красивою!