Loading...

Кріодеструкція бородавок

Blog
https://viasan.ua/uploads/images/kriodestrukciya-borodavok-580x300_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574258880.jpg
  • Процес має багато лікувальних властивостей:видалення бородавкиВідсутні больові ефекти;Процес не викликає грубих змін у вигляді шрамів та рубців;Процедура виконується без крові;Можна дозувати ступінь деструкції;Відбувається процес повної регенерації тканин швидкими темпами;Доступний з фінансового боку.

Ефективна кріодиструкція проводиться з використанням кріодеструкторів, які працюють за допомогою рідкого азоту. Відстутня потреба в анестезії – ще одна із вагомих преваг, коли зруйнована патологічна тканина на певний час лишається на місці і сприяє росту нового епітелію.

Наслідки після видалення бородавок рідким азотом

Усунення бородавок із застосуванням рідкого азоту найчастіше дає позитивний результат і достатньо одного сеансу, щоб повністю позбутися проблеми. Якщо бородавка занадто велика, то може знадобитися більше одного сеансу.

Після того, як вона була видалена, місце розташування може біліти, не варто лякатися, так і повинно бути. Іноді виникають пухирці, якщо під час видалення були порушені глибокі шари шкіри. Насправді це добре, адже при такому методі ризик рецидиву зводитися до мінімуму.

Пухирі, які з’явилися, в жодному випадку не варто проколювати голкою, видавлювати або розчісувати. Після такого впливу можливе потрапляння до організму інфекцій, що призведе до вкрай негативних наслідків.

Також можуть виникати ускладнення, такі як пошкодження шкіри біля бородавки, або тривале загоєння, що безпосередньо залежить від стану імунної системи пацієнта. Чим вона міцніша, тим швидше проходить відновлення тканин шкіри.

Кріодеструкція бородавокРезультат після видалення бородавки рідким азотом: до видалення та після 5-ти місяців

Як відбувається процес кріодеструкції бородавок

Такий метод позбавлення від бородавок, як кріодеструкція, враховуючи і кріодеструкцію бородавок на підошвах ніг, може бути здійснений як апаратним методом, так і вручну.

Використання другого способу більш поширене. У тому випадку, коли бородавка має великий розмір, або ж вона утворилася на якійсь чутливій ділянці шкіри, а також, коли ця процедура проводитися дитині, шкіра піддається місцевому знеболенню за допомогою новокаїну. У всіх інших випадках це не потрібно.

  • До ураженого місця лікар або косметолог прикладає паличку з азотом.Далі на деякий час він доторкнеться до бородавки. Цей час буде залежати від розміру бородавки. Наприклад, вплив на підошовні бородавки, які у більшості впадків мають великі розміри, знадобиться максимальний час впливу холодом.Процес повинен проникнути в усі шари твердої шкіри ступні. Тільки так може пройти повна кріодеструкція.Після такого припікання потрібно зробити паузу на 1-2 хвилини. Це допоможе оцінити ефективність першого впливу. Іноді навіть може не знадобитися повторне припікання.Після процедури ділянка шкіри матиме вигляд, ніби після невеликого опіку.

Кріодеструкція є досить простим методом усунення бородавок. Крім цього, процедура найчастіше є також і вкрай дієвою. Проте, перш ніж скористатися нею, потрібно обов’язково пройти консультацію у лікаря. Адже цей вплив містить протипоказання щодо застосування, які не варто ігнорувати.

Завдяки використанню сучасних технологій, дбати про свою зовнішність стає все легше і приємніше.Записуйтесь онлайн: ми перетелефонуємо до Вас та запишемо на прийом до лікаря у зручний час!