Loading...

Критерії фаховості лікаря з УЗД

Blog
https://viasan.ua/uploads/images/IMGM5579-kopyya_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574259003.jpg

Роль і значення УЗД у збереженні здоров’я людини переоцінити вкрай важко. Цей метод дослідження дає змогу вчасно виявити і запобігти безлічі небезпечним недугам. Він допомагає лікарям визначати причини проблем, що турбують пацієнтів, діагностувати найрізноманітніші захворювання і призначати найбільш ефективні методи лікування.

УЗД в тернополі: Віасан
На жаль, для того, аби правильно визначити джерело хворобливого стану людини, одного апарату УЗД недостатньо. Для цього також потрібен досвідчений і кваліфікований фахівець, який зможе забезпечити правильне проведення процедури, якісну діагностику і дбайливе ставлення до пацієнта. Як же зрозуміти, що лікар УЗД дійсно заслуговує на довіру? І за якими ознаками можна визначити відповідального і досвідченого фахівця з ультразвукової діагностики?

Шукаємо кваліфікованого лікаря УЗД: визначаємо професіоналізм самостійно

В першу чергу необхідно звернути увагу на те, скільки часу лікар УЗД витрачає на проведення процедури. Для якісного огляду органів черевної порожнини знадобиться не менше десяти хвилин. Лікар повинен розглядати досліджуваний орган з різних позицій. Для цього він водить датчиком по різних ділянках живота пацієнта, фіксуючи його в тих чи інших точках.Якщо під час огляду заочеревинного простору або черевної порожнини лікар УЗД не попросив пацієнта повернутись на бік — це вагома причина насторожитись та засумніватись у професійності проведеного дослідження.Не варто повністю довіряти і тим фахівцям, які у своєму висновку зазначають, що через підвищений вміст газу в кишечнику огляд органу ускладнений. Подібна ситуація може виникнути тільки у випадку, якщо людина страждає від кишкової непрохідності, перитоніту або іншої серйозної патології. Якщо кишечник справді роздутий, лікар повинен визначити причину такого стану, у жодному разі не користуючись цим фактом як відмовкою від повноцінного огляду.Ще один фактор, на який варто звернути увагу — ставлення спеціаліста УЗД до пацієнта. Згідно з останніми дослідженнями, турбота і ввічливість з боку лікаря значно підвищує ймовірність успішного одужання. У будь-якому випадку, уважний і вихований лікар завжди справляє гарне враження на пацієнта, роблячи процедуру менш хвилюючою і неприємною.