Loading...

Лікування аденоми простати

Blog
https://viasan.ua/uploads/images/6_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574258525.jpg

Як виявити та вилікувати таке захворювання, з’ясуємо в цій статті.Симптоми аденоми простати 

Початкові прояви аденоми – проблема слабкого струменя сечі і затримки сечовипускання у початковій фазі. Виникають сигнали імперативного характеру, що з’являються переважно вночі. 

З часом відбувається наростання таких симптомів, утруднюється процес випускання сечі. Щоб спорожнити сечовий міхур, слід тужитися та напружувати черевні м’язи. Знижений тонус детрузора призводить до витікання залишків сечі. 

Без належного лікування проблема ускладненого сечовипускання дуже турбує хворого. Сечі все менше, вона тече з переривами, іноді покраплинно. Можливі явища мимовільного, неконтрольованого витікання сечі.лікування аденоми простатиПричини аденоми простати 

Чому розвивається аденома, точно сказати на можна. Ця проблема стосується людей похилого віку, вона досить рідко хвилює молодь. Поясненням є зміни в ендокринній системі чоловіка через гіперплазію парауретральних залоз. Наукові спостереження не пов’язують аденому простати з такими особливостями, як:Сексуальна орієнтація;Статева активність;Тютюнопаління;Вживання спиртного;Перенесені венеричні та інші інфекційні захворювання;Проблема хронічного простатиту.

Діагностика аденоми простати

Це той діагноз, який встановити не важко, якщо він носить типовий характер. Протягом останніх десяти років упевнено формуються єдині принципи оцінювання та аналіз ряду симптомів цього захворювання. 

Практична медицина розподіляє симптоми на різновиди:Обтурації;Ірритативні.Відомі розробки шкали симптомів, характерні для хвороб передміхурової залози. Вони дозволяють оцінювати рівень їх проявів самостійно і мають форму простого в заповнюванні опитувальника, широко підтриманого урологами різних країн. 

Лікування аденоми передміхурової залози 

Діагноз потребує кваліфікованої медичної допомоги. З цією метою практикується застосування таких методів лікування:Медикаментозного;Малоінвазивного; Оперативного. 

Як і раніше, на сьогоднішній день основний метод боротьби з хворобою – оперативний. Його застосування рекомендоване для всіх хворих з інфравезікальною обструкцією. 

Операція пройде успішно, якщо буде враховано стадію захворювання і наявні ускладнення. Звернення до лікаря великого відсотка хворих на пізній стадії хвороби робить доволі сумнівною успішність лікування. 

Відбувається гостра затримка сечі, спостерігається значне порушення функції нирок. Тоді слід буде ретельно готуватися, щоб провести успішно радикальне оперативне втручання. Лише такий метод дозволить одужати.

Характер медикаментозного лікування аденоми – симптоматичний. Доброякісну гіперплазію можна ефективно вилікувати препаратами: 

Альфа адреноблокаторами;Інгібіторами 5-альфа редуктази;Рослинними екстрактами;Антибіотиками;Імуностимуляторами;Препаратамии, що поліпшують кровообіг. 

При перебігу такої хвороби без симптомів, вона не вимагає вживання радикальних заходів, але хворий має щорічно проходити контрольні обстеження, щоб не запустити свій стан. Інакше слід буде застосовувати більш складні методи лікування.

За умови вчасного звернення до лікаря і ефективного проведення діагностики, хворобу можна буде успішно вилікувати і знову продовжувати жити повноцінним життям.