Loading...

Медовий масаж для схуднення і задоволення

Blog
https://viasan.ua/uploads/images/1123_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574259248.jpg

Як відомо, мед містить велику кількість мікроелементів і вітамінів, необхідних для здоров’я людини. Організм не витрачає енергію на їх засвоєння, оскільки раніше вони вже були перероблені ферментами бджіл і готові до засвоєння. Мед має здатність адсорбувати шлаки і токсини. В результаті, покращується клітинний обмін, збільшується швидкість лімфотоку, провідність нервових закінчень і стовбурів.

Сучасний курс медового масажу розрахований на 12-15 сеансів. Їх рекомендують проводити через день, щоб шкіра встигла відпочити. Для масажу підходить будь-який мед: квітковий, липовий, гречаний. Пам’ятайте, хороший результат забезпечить тільки натуральний мед, а для більшої ефективності в нього можна додати декілька крапель ефірного масла.

Масаж у ТернополіСпеціалісти спостерігають хороший ефект від даного виду масажу при лікуванні захворювань дихальної та нервової систем, остеохондрозу, захворювань хребта, при артритах, артрозах, також зміцнюється імунітет. Стосовно косметологів, вони широко використовують медовий масаж проти целюліту.

Проте, яким б солодким не був мед, всім його призначати не можна! Є загальні протипокази, серед яких: онкологічні захворювання, патології кровоносної системи, туберкульоз, захворювання шкіри, недостатня функція печінки та нирок, алергія на мед, густий волосяний покрив.

<< Читайте також про антицелюлітний масаж

МЕДОВИЙ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ

Для покращення загального стану шкіри, розсмоктування рубців, рекомендують медовий масаж обличчя. Це не тільки косметична, але і загальнозміцнююча процедура. Справа в тому, що на обличчі розташовано дуже багато біологічно-активних точок, кожна з яких має зв’язок з певними органами людського тіла. Так, наприклад, по шкірі на щоках можна визначити стан легенів, по шкірі на підборідді – сечостатевої системи, на лобі – стан тонкого кишечника, на кінчику носа – серця. Масування певних ділянок обличчя позитивно впливає на весь організм, відбувається живлення тканин, внутрішніх органів, а також покращується кровопостачання в глибинних шарах шкіри.

Основними показами для медового масажу обличчя є: деформації овалу обличчя;порушення жирового обміну;ослаблений тонус м’язів обличчя;профілактика, а також відновлення старіючої шкіри;сухість шкіри;покращення загального психоемоційного стану.

Пам’ятайте, перш ніж приступити до цієї процедури, варто уважно ознайомитись з протипоказаннями, які описувались вище.

Рекомендована тривалість 25-30 хв. 1-2 рази на тиждень. Переваги цієї процедури очевидні. Вже після 1 процедури підтягуються м’язи обличчя і шиї, підвищується їх тонус, а через декілька сеансів, всі органи і системи людини починають працювати активніше.

ЕФЕКТ ПІСЛЯ МЕДОВОГО МАСАЖУ 

Після проведеного курсу медового масажу, самопочуття людини значно покращується, відбуваються позитивні зміни в роботі внутрішніх органів, відновлюється робота всіх суглобів. Виліковується остеохондроз, який є наслідком порушення трофічних процесів у хребті.

З боку нервової системи, медовий масаж – ідеальна профілактика розумової і фізичної втоми, порушень сну та психосоматичних захворювань.

Приємний бонус до лікувальних властивостей – зменшення загальної маси тіла, шкіра стає більш еластичною і бархатистою.