Loading...

Оптична когерентна томографія

Blog
https://viasan.ua/uploads/images/окт_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574259259.jpg

Переваги методу ОКТ сітківки ока 

  • Оптична когерентна томографія використовується при всіх захворюваннях центральної області сітківки і має ряд переваг:можливість застосування у будь-якому віці;неінвазивність (без дотиків до ока і шкіри);визначення точної пошарової структури сітківки;точна візуалізація змін сітківки при різній патології;аналіз найменших структурованих змін на любій стадії процесу.

ОКТ також використовується для діагностики і моніторингу глаукоми: визначення товщини шару нервових волокон сітківки та розмірів глаукомної екскавації диску зорового нерву. Метод є незамінним для динамічного спостереження та оцінки ефективності лікування захворювання очей.

Оптична когерентна томографія у ТернополіПоказання для ОКТ

  • Оптична когерентна томографія показана: дітям та підліткам з амбліопією;жінкам старше 50 років, з метою виявлення ранніх стадій вікової макулярної дистрофії;пацієнтам з глаукомою;пацієнтам, які хворіють цукровим діабетом, гіпертонічною хворобою, атеросклерозом;пацієнтам із штучним кристаликом з гостротою зору нижче 0.1 (для виявлення стадій макулярного набряку сітківки);пацієнтам з дистрофічними захворюваннями сітківки і судинної оболонки ока, з ураженням очей при дії сонячних променів та ін.

Не займайтесь самолікуванням! Записуйтесь на консультацію до лікаря-офтальмолога у медичний центр “Віасан”.