Loading...

“Віасан” змусить серце працювати у режимі вічного двигуна

Blog
https://viasan.ua/uploads/images/image_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574259063.jpg

Людей лякає навіть думка про те, що невдовзі доведеться вичікувати у величезній черзі, аби потрапити на прийом до лікаря, обійти безліч спеціалістів, витратити на це багато часу та сил.


Клініка “Віасан”, яка своїм відкритям зробила прорив у медичній сфері Тернополя, зламала “дореволюційну” модель медичного обслуговування. Кардинально новий підхід до роботи забезпечить пацієнтам максимально зручні та комфортні умови для отримання медичної допомоги, а високий сервіс зробить перебування у клініці непомітним.


Діагностика у ногу з часом


Створення медичного закладу поліклінічного типу спеціалізованого напрямку є проривом у сфері медичної галузі Тернопілля.


Жоден лікувальний заклад області у сфері приватної медицини та надання медичних послуг не проводить повномасштабні та широкопрофільні обстеження ані серцево-судинних паталогій, ні захворювання опорно-рухового апарата.


Та тепер налаштувати на позитивну та безперебійну роботу “вічні двигyнці” тернополян зможе медичний центр “Віасан”. У світовій медичній практиці лікар при встановленні діагнозу діє відповідно до протоколу лікування.


Відповідно до нього пацієнт крок за кроком проходить обстеження у різнопрофільних спеціалістів, здає необхідні аналізи. Тільки після цього лікар може поставити точний діагноз.


В Україні через відсутність фінансового ресурсу пацієнт упускає певні ланки діагностичного ланцюжка, тому діагноз лікарю доводиться ставити практично наосліп. На щастя, у Тернополі з’явився перший цілісний заклад, де пацієнт може пройти комплексне і повноцінне обстеження за допомогою найсучаснішого обладнання з використанням новітніх світових методик.


Загалом клініка “Віасан” має два профільних напрямки роботи – серцево-судинна патологія та захворювання опорно-рухового апарата. Супутнім напрямком стане захворювання шлунково-кишкового трактy.


Серцево-судинні захворювання


У спектр серцево-судинних захворювань входять недуги, які знаходяться на межі з судинною хірургією, кардіологією, ревматологією.


Сюди належить ішемічна хвороба, післяінфарктні стани, аритмія, генералізований та негенералізований атеросклерози, порушення кровопостачання головного мозку, верхніх та нижніх кінцівок, артеріальна гіпертензія, гіпертонія тощо. Ці захворювання є першими у переліку причин смертності та інвалідності населення нашої держави.


Захворювання опорно-рухового апарата


Захворювання опорно-рухового апарата – це нова медична тематика, спричинена нераціональним харчуванням, гіподинамією, впливом зовнішніх факторів на організм людини. Під дією цих чинників виникають захворювання суглобів, м’язів, хребта та неврологічні патології, – пояснює головний лікар — застyпник директора клініки “Віасан” Андрій Левицький.


Ідея закладу побудована на прийомі пацієнта широко- профільним спеціалістом – лікарем загальної практики сімейної медицини. Пацієнт може сформувати свою скаргу медику, а той, у свою чергу розробить “маршрут пацієнта”: визначить, хто з вузькопро-фільних спеціалістів з ним працюватиме далі.


Натомість профільний медик визначить діагностичну програму, поставить діагноз, розробить лікувальну програму, забезпечить реабілітаційний супровід та окреслить профілактичні рекомендації.


Для підтримки спеціалістів у медичному центрі буде створено широкопрофільний діагностичний підрозділ, який грунтyватиметься на неінвазивних методах обстеження, що не передбачають втручання в організм людини.


Сучасне обладнання - запука правильного діагнозу - вже у "Віасан"


Клініка “Віасан” оснащена за останнім словом техніки. 3авдяки сучасному обладнанню медики закладу зможуть поставити діагноз, з яким вітчизняна медицина досі не в змозі впоратися. Серед методів діагностики, які пропонує клініка, ультразвукове дослідження, електрокардіографія, добова реєстрація роботи серця та артеріального тиску, комп’ютерна томографія та лабораторні дослідження.


Останній має ряд особливостей, оскільки може бути як неінвазивним, так і мінімально інвазивним, що передбачає введення контрастних речовин для підвищення інформаційного навантаження. Інвазія застосовуватиметься тільки тоді, коли виникне необхідність у лабораторній діагностиці. 3абір біологічних матеріалів неможливий без ін’єкцій.


Клініка надає можливість провести діагностику роботи серця за допомогою сучасних комп’ютерних програм. Також проводитиметься добовий моніторинг роботи серця та артеріального тиску.


Для точної діагностики захворювань шлунково-кишкового трактy гастроентерологи застосовуватимуть метод ендоскопії та супутні методи діагностики. Лабораторні дослідження спеціалісти клініки проводитимуть у максимально короткий термін, що дозволить медикам оперативно поставити діагноз та розпочати лікування.


У “Віасані” пацієнт – понад усе


“Віасан” позбавить тернополян непривабливої перспективи висиджуватись у довгих чергах до спеціалістів різних лікувальних закладів та дозволить отримати комплекс консультацій оперативно та без жодних бюрократичних процедур. Для окремих пацієнтів будуть розроблені профільні профілактичні, діагностичні та лікувальні програми. Це дозволить зняти з пацієнтів фінансове навантаження та підвищити ефективність лікування.


Медичний центр “Віасан” покликаний дбати про людей. Тут пацієнти зможуть отримати відмінний сервіс, комфорт та доброзичливе ставлення. Якісно новий рівень обслуговування приємно здивує пацієнтів закладу.


У медичному центрі працюватимуть фахівці, для яких медицина – це покликання та відповідальність. – пояснює директор клініки “Віасан” Надія Малярик. – Невдовзі ми плануємо запровадити медичне обслуговування на дому. Для цього у закладі є всі можливості. На виклик може виїжджати терапевт, кардіолог та невропатолог. При потребі застосовуватиметься портативний переносний кардіограф, який дозволяє зробити кардіограму в домашніх умовах.


Пацієнти можуть отримати холтери для добового вимірювання артеріального тиску та роботи серця, а також можна зробити лабораторний аналіз крові. У клініці база даних пацієнтів для зручності самого ж пацієнта дублюватиметься у двох варіантах – електронному та паперовому.


Завдяки інтернетy пацієнт може переглянути результати аналізів навіть вдома. Натомість для консерваторів, які відають перевагy паперовим носіям, заводитиметься паперова картка пацієнта. Вона зберігатиметься у лікувальному закладі, тому при необхідності пацієнт завжди зможе знайти її тут. До речі, результати діагностичних досліджень пацієнт зможе отримати на руки.


Водночас копія документа знаходитиметься у паперовій картці та електронному варіанті в клініці. “Віасан” співпрацює з найавторитетнішими лікувальними закладами краіни, такими як Національний науковий центр “Інститyт кардіології імені академіка М. Д. Стражеска” АМН України.


Медики лікувального закладу проводять консиліуми з участю академіків зі світовим ім’ям. Серед них – академік Віктор Соколов. При необхідності пацієнти клініки можуть отримати направлення на лікування у провідні лікувальні заклади країни, де вони отримають якісне сервісне та медичне обслуговування.


Запам’ятайте: здоров’я – це найбільша цінність, нехтувати якою не можна за жодних обставин!