Загрузка...

Лікувальна фізкультура при короткозорості

Блог
https://viasan.ua/uploads/images/1 (154)_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574258420.jpg

Більша частина людей при цьому захворюванні погодиться надіти окуляри. Тільки тому, що це швидко вирішить проблему, повернувши, завдяки правильно підібраним лінзам, чіткість форм оточуючого світу. Але варто тільки зняти оптичні «милиці» і світ знову стає схожим на картину художника-імпресіоніста: різнобарвний сюжет без чітких контурів.

Причини та лікування міопіїЛікування міопіїПричинами міопії, окрім спадковості, можуть бути:постійне напруження м’язів, які відповідають за стан очей;тривале знаходження в закритому приміщенні зі штучним освітленням;наслідки перенесених інфекційних захворювань.

Ці причини призводять, насамперед, до ослаблення очних м’язів, які вимагають укріплення і зміцнення.

Доцільно у випадку виникнення міопії чи то її загрози вдатися до виконання спеціальних вправ з комплексу лікувальної фізкультури (ЛФК), яку ефективно використовують як з профілактичних цілей, так і у випадку лікування прогресуючого захворювання.

Лікування короткозорості спеціальними вправами

ЛФК – це найдієвіший засіб лікування, котрий здатний повністю повернути зір людині і може дозволити їй більше не користуватися окулярами і очними краплями. Вправи спеціальної лікувальної фізкультури можуть виконувати всі особи, які мають короткозорість від слабкого до сильного ступеню. Однак, є протипоказання – відшарування сітківки або її дистрофія. Тому, перш за все, при виникненні підозр щодо міопії, слід звертатися у авторитетну медичну установу до досвідчених лікарів. Тільки після повного обстеження фахівці можуть рекомендувати курс лікувальної фізкультури, її тривалість, інтенсивність та індивідуальний набір вправ.

Лікувальні вправи для очейПри виконанні курсу ЛФК слід приділяти увагу не тільки стану м’язів очного яблука, а й стану здоров’я організму в цілому. Виконуючі загально укріплюючи вправи, людина посилює кровообіг організму, завдяки чому всі клітини і органи більш насичуються киснем, зміцнюються очні м’язи, склера.

Курс ЛФК потребує дисципліни: вправи виконуються відповідно рекомендаціям спеціалістів, зазвичай, щодня та у призначеному обсязі.

Нажаль, державні медичні заклади мають слабке технічне устаткування. У зв’язку з чим обстеження може бути неповноцінним. Стосовно ж нашого центру, «ВІАСАН» оснащений новітнім медичним обладнанням, тому діагностика виконується швидко та всебічно, а лікарі центру мають достатній досвід роботи в даній галузі.