Загрузка...

Лікування простатиту

Блог
https://viasan.ua/uploads/images/5_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574260103.jpeg

Але потрібно знати, що простатит викликається інфекційними збудниками, а умови навколишнього середовища лише створюють сприятливі умови для його життєдіяльності.

Як себе захистити?

Для того, щоб розуміти як ж правильно себе захищати від простатиту розберемо основні сприятливі чинники:

переохолодження – як уже було сказано вище, одномоментне чи постійне перебування на холоді може призводити до розвитку запалення;малорухомий спосіб життя – таким чином, в групу ризику потраплять “сидячі” професії – таксисти, водії, офісні працівники та інші.нестабільне статеве життя – різкі перепади в статевій активності можуть сприяти розвитку запального процесу.венеричні захворювання – наявні чи вилікувані венеричні захворювання є поштовхом до розвитку простатиту.імунітет – знижений рівень імунітету сприяє активному розмноженню збудника. Оскільки організм не може адекватно боротися з чужорідними агентами, мікроорганізми починають активно розмножуватись, виділяти свої продукти обміну та викликають відповідну клініку.Сиптоми і лікування простатиту Симптоми простатиту у чоловіків 

Ознаки захворювання важливо помітити одразу і не ігнорувати їх, а одразу звертатися до лікаря-уролога.Майже всі захворювання можуть бути двох видів: гострі та хронічні. Гострі процеси без адекватного лікування можуть перетікати в хронічні. Метою будь-якого лікаря є не допустити перехід гострого процесу в хронічний.

Симптоми гострого простатиту:

Больовий синдром – внаслідок запалення у хворих виникає біль, що може іррадіювати в стегно та крижі.Олігурія – зменшення кількості сечі, що виділяється за добу. В нормі в людини за добу повинно виділятись 1.5-2 літра сечі, відповідно до об’єму випитої рідини. Стан олігурії не можна ігнорувати, оскільки потім він може перейти в анурію (повне припинення виділення сечі), а пізніше в гостру затримку сечі.Синдром інтоксикації – як при будь-якому іншому запальному процесі, під час простатиту спостерігається інтоксикаційний синдром – реакція організму на чужорідні агенти. Характеризується: підвищенням температури тіла, загальною слабкістю, млявістю, швидкою втомлюваністю.

Симптоми хронічного простатиту

Хронічний простатит в більшості випадків виникає після неадекватного (чи відсутності) лікування гострої форми простатиту.

Больовий синдром – при хронічному перебігу захворювання також спостерігається больовий синдром. Біль може іррадіювати в стегно та крижі.Дизурічний синдром – порушення сечовипускання. Від олігурії до гострої затримки сечі.Сексуальні порушення – в процесі тривалого інфекційного процесу можуть виникати різноманітні порушення статевої функції.

хронічний простатит

Ускладнення, які виникають при простатиті

Взагалі, різноманітні запалення (в тому числі й простатит) досить легко піддаються медикаментозному лікуванню. Захворювання можна вилікувати амбулаторно, якщо дотримуватись режиму та приймати лікування. Але, на жаль, не всі пацієнти вчасно звертаються по допомогу, а деякі після прописного курсу лікування, просто його не проходять.

Всі “нескладні” хвороби без лікування можуть призвести до ускладнень. Без адекватного лікування простатит може викликати гостру затримку сечі. Об’єктивно – у пацієнта відсутнє сечовипускання. Такий стан вимагає негайної допомоги, яка полягає в катетеризації сечового міхура.