Отзывы наших клиентов

 • Рекомендую

  Ореста Хара

  12.11.2022 07:53
  Высочина Елена Александровна
  Квалификация
  Отношение
  Цена/качество

  Найкраща ендокринолог в місті !!! РЕКОМЕНДУЮ !!! побувала майже всюди, саме Олена Олександрівна допомогла, низький вам уклін

 • Іра Гуменюк

  10.11.2022 08:39
  Ганжа Виктор Анатольевич
  Квалификация
  Отношение
  Цена/качество

  В дитини моєї косило око.Попала до цього лікаря він був вільний бо я була без запису оскільки я не місцева. Мені було всеодно який лікар головне щоб вирішити проблеми з очима.Коли перевірили очі дитині то одне око мало 100% зір ,а інше 60%.Лікар виписав рецепт на окуляри +3.0 і +2.5 коли я запитала нащо такі сильні відповів треба,спочатку буде дитині погано видно,а з часом звикне. В мене відразу виник великий сумнів коли до візиту мій син носив окуляри (+1.75,+0.75) На другий день я преревірила ще раз очі дитині но в іншого лікаря.Лікар був здивований такому рецепту і виписав свій рецепт (+1.5 , +0.25) Тепер різницю бачите (+3.0,+2.5) і(+1.5,+0.25) Для чого такий"лікар" що псує дитині очі Я вкрай незадоволена.600 грн на вітер .Була один раз і останній .Не рекомендую цього лікаря.

 • Рекомендую

  Ольга ——

  08.11.2022 17:17
  Безверхняя Надежда Мирославовна
  Квалификация
  Отношение
  Цена/качество

  Безверхна Надія Мирославівна-професіонал своєї справи! Висока обізнаність в своїй галузі, гарне відношення до пацієнта, привітність, все доступно пояснила та обстежила ! Рекомендую!!!

  Комментарий больницы:

  Дякуємо за Ваш відгук!

Oставить отзыв

Загрузка...
Квалификация
Отношение
Цена/качество
Порекомендуете ли вы нас?
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.