Loading...

Лікування ерозії шийки матки

Blog
https://viasan.ua/uploads/images/7_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574258436.jpg

Ерозія може з’явитись непомітно, але через деякий час, при відсутності лікування, проблема переросте у пухлину злоякісного характеру. Саме тому варто регулярно обстежуватись, усунути всі ризики розвитку патології.

Як виявити патологію?

Для правильного і точного діагнозу одного гінекологічного огляду буде недостатньо, адже ерозія вважається багатоликовим захворюванням.

Поширені симптоми:Лікування ерозії в ТернополіСлизові виділення рясного характеруКров’янисті виділення після статевого актуСлабкі болі в нижній частині животаЗазвичай, при дисбалансі гормонального фону, частих стресових ситуаціях, зараженні тією чи іншою інфекцією статевим шляхом патологія непомітно розпочинає свій ріст, а тому без допомоги кваліфікованих медичних працівників просто не обійтись.

Спеціалісти в області медицини виявляють хворобу за допомогою спеціальних інструментів, що дозволяє більш точно та правильно встановити діагноз, обрати правильне та ефективне лікування. Займатись самолікуванням категорично не рекомендується, тому що такий підхід може лише зашкодити здоров’ю.


Методи лікування ерозії

Лікування патології залежить від багатьох індивідуальних чинників, а також від причин, які передували виникненню захворювання. Лікар індивідуально з’ясовує всі причини та чинники, що передумали захворюванню, здійснює огляд і лише після цього встановлює діагноз. 

Методи:МедикаментознийНе медикаментознийКріотерапіяЛазеротерапіяРадіохвильова терапія

Перший спосіб включає в себе використовування антисептиків, протизапальних препаратів. Гінеколог контролює процес лікування, термін приймання тих чи інших ліків, ефективне протікання курсу. При використанні даного методу враховуються алергічні показники пацієнта на кожний препарат.

Якщо порівнювати вказані методи лікування, то саме останній фізико–хірургічний варіант вважається максимально підходящим як по ціновій політиці, так і по своїй ефективності. Використання медикаментів для лікування не дає такої високої гарантії знищення хвороби, як використання радіохвильової терапії.

Процедури лазеротерапії або кріотерапії теж швидко та безболісно усувають пошкоджені тканини, проте, існують певні «нюанси». Існує думка, що метод лазеротерапії несе додатковий, не вивчений до кінця вплив на організм, а метод кріолікування не може впоратись з глибокими пошкодженнями тканин.

Чому варто звернутись саме до кваліфікованих лікарів медичного центру «ВІАСАН»?Переваги:Консультації та медичну допомогу надають лише досвідчені лікарі, які мають великий практичний досвід роботи з різними ступенями складності захворюваньВисокий рівень сервісу, індивідуальний підхідВикористання лише спеціального та сучасного обладнанняШвидка обробка аналізівГнучкий графік прийому, який залежить від побажань пацієнтівВідсутність чергОбираючи послуги медичного центру «ВІАСАН», ви, насамперед, обираєте кваліфіковану, комфортну та професіональну допомогу.