Завантаження...

Лікування ерозії шийки матки

Блог
https://viasan.ua/uploads/images/7_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574258436.jpg

Ерозія може з’явитись непомітно, але через деякий час, при відсутності лікування, проблема може перерости в пухлину злоякісного характеру. Саме тому варто регулярно обстежуватись, усувати всі ризики розвитку захворювання.

Як виявити патологію?

Для правильного і точного діагнозу одного гінекологічного огляду буде недостатньо, адже ерозія вважається багатоликовим захворюванням.

Поширені симптоми:

 • слизові виділення рясного характеру;
 • кров’янисті виділення після статевого акту;
 • слабкі болі в нижній частині живота.

Зазвичай, при дисбалансі гормонального фону, частих стресових ситуаціях, зараженні тією чи іншою інфекцією статевим шляхом, захворювання непомітно розпочинає свій ріст, а тому без допомоги кваліфікованих медичних працівників просто не обійтись.

Спеціалісти в області медицини виявляють хворобу за допомогою спеціальних інструментів, що дозволяє більш точно та правильно встановити діагноз, обрати правильне та ефективне лікування. Займатись самолікуванням категорично не рекомендується, тому що такий підхід може лише зашкодити здоров’ю.

Методи лікування ерозії

Лікування патології залежить від багатьох індивідуальних чинників, а також від причин, які передували виникненню захворювання. Лікар індивідуально з’ясовує їх, здійснює огляд і лише після цього встановлює діагноз. 

Методи лікування:

 1. медикаментозний;
 2. немедикаментозний;
 3. кріотерапія;
 4. лазеротерапія;
 5. радіохвильова терапія.

Перший спосіб включає в себе використовування антисептиків, протизапальних препаратів. Гінеколог контролює процес лікування, термін приймання тих чи інших медикаментів, ефективне протікання курсу. При використанні даного методу враховуються чутливість пацієнта до кожного препарату.

Якщо порівнювати вказані методи лікування, то саме останній фізико-хірургічний варіант вважається максимально підходящим як по ціновій політиці, так і по своїй ефективності. Використання медикаментів для лікування не дає такого високого результату, як використання радіохвильової терапії.

Процедури лазеротерапії або кріотерапії теж швидко та безболісно усувають пошкоджені тканини, проте, існують певні «нюанси». Існує думка, що метод лазеротерапії несе додатковий, не вивчений до кінця вплив на організм, а метод кріолікування не може впоратись з глибокими пошкодженнями тканин.

Чому варто звернутись саме до лікарів медичного центру «Віасан»?

Наші переваги:

 • консультують та надають медичну допомогу лише досвідчені лікарі, які мають великий практичний досвід роботи;
 • високий рівень сервісу, індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • використання лише сертифікованого та сучасного медичного обладнання;
 • швидке виконання аналізів на базі власної медичної лабораторії;
 • зручний графік роботи центру;
 • відсутність черг;

Обираючи послуги медичного центру «Віасан», Ви, насамперед, обираєте кваліфіковану, комфортну та професіональну допомогу.