Our customers' feedback

 • Recommend

  Аліна Балух

  10/20/2023 13:07
  Rudyk Natalia
  Qualification
  Relation
  Price/quality

  Це чудовий гінеколог та мамолог! Професіонал та хороша людина! Ми швидко здали всі необхідні аналізи, та назначили операцію! Операція пройшла настільки добре що я навіть незрозуміла що вона була! Наталя Володимирівна пояснила все від початку до кінця, телефонувала і хвилювалась за мій фізичний а також моральний стан! Ціни адекватні! Все робиться швидко! Ставлення в клініці дуже хороше! Я надзвичайно задоволена що пішла саме до вас! Дякую!

  Hospital commentary:

  Дякуємо за Ваш відгук!

 • Катерина Томчук

  09/16/2023 09:29
  Kretova Sofia
  Qualification
  Relation
  Price/quality

  Офлайн консультація та огляд пройшли добре. Проте з лікарем домовились, що на наступний день, коли будуть результати мазків, лікар призначить остаточне лікування. В результаті пройшло вже чотири дні - лікар ігнорує мої повідомлення, на дзвінок відповідає і обіцяє призначити лікування, але потім пропадає знову. Тому я була змушена піти до іншого лікаря в Оксворд Медікал, щоб нарешті лікар подивився мої аналізи і призначив нарешті лікування по захворюванні.

  Hospital commentary:

  Добрий день! Нам дуже шкода, що виникла така ситуація. Обов'язково розберемось в ній і налагодимо взаємозв'язок лікаря.

 • Recommend

  Марія Михайлівна Х.

  09/08/2023 14:07
  Qualification
  Relation
  Price/quality

  Висловлюю щиру подяку Рудик Наталії Володимирівні. Дуже хороший лікар та професіонал своєї справи. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Операція пройшла успішно. Наталія Володимирівна хороший спеціаліст, вміє пояснити та заспокоїти. Всім рекомендую!!! Дякую також лікарю-анестезіологогу за високий професіоналізм та медсестрі за чуйність до кожного пацієнта.

  Hospital commentary:

  Дякуємо за Ваш відгук!

Leave a review

Loading...
Qualification
Relation
Price/quality
Will you recommend us?
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.