Загрузка...

Наш блог

 • Блог
  Глаукома

  Глаукома – одна з найчастіших причин незворотної втрати зору в світі. При глаукомі ураження зазнають волокна зорового нерва, які відповідають за передачу зорової інформації від ока до мозку.

 • Блог
  Кольпоскопія – сучасний критерій здоров’я жінки

  Найбільш хвилюючим питанням для будь-якої жінки є її привабливість, але варто розуміти, що красива жінка – це, в першу чергу, здорова жінка. Саме тому пріоритетом своєї роботи медичний центр “ВІАСАН” вважає якісну діагностику з використанням сучасних апаратів.

 • Блог
  “Віасан” змусить серце працювати у режимі вічного двигуна

  За підрахунками статистів, 75% населення України страждають від серцевo-судинних захворювань. Тахікардія, аритмія, гіпертонія – ці захворювання стали майже “побутовими”. Інтенсивний ритм життя витіснив турботу про власне здоров’я на другий план, тому більшість небезпечних симптомів населення просто ігнорує.

 • Блог
  Ефективні програми профілактики захворювань очей

  Чи не найбільшою проблемою сучасної медицини в епоху прогресивних ІТ-технологій є збереження зору у дітей. Небувалого до цього часу розмаху набула шкільна короткозорість, значно почастішали випадки погіршення зору в дошкільнят, які так полюбляють віртуальні ігри на планшеті та захопливі мультфільми по телевізору чи в комп’ютері. Та чи всім відомо, що око дитини дошкільного віку має зазвичай далекозору оптичну будову?

 • Блог
  Профілактика – найдешевший спосіб залишатися здоровим

  У ХХІ ст. з невпинним ритмом життя та різними подіями в суспільстві люди менше стали підтримувати рівень здоров’я у належному стані і дбати про те, щоб не допустити виникнення захворювань. Відвідування лікаря не є поширеним серед українців методом турботи про здоров’я.

 • Блог
  Мануальна терапія: показання та протипоказання до застосування

  Мануальна терапія представляє собою методику, в основі якої лежить лікування ручним способом. Основним інструментом лікаря виступають його руки. Саме руками забезпечується дія на м’язову тканину, суглоби та хребці. Ціль – усунути зміщення у суглобах, зняти спазми м’язів.

 • Блог
  У Тернополі впроваджують нові методики відновлення зору

  Новий метод відновлення зору у дітей та дорослих з використанням аппарата “AMBLIOCOR-EYE ™” успішно впроваджують у МЦ “Віасан”. Комплексний індивідуальний підхід до кожного пацієнта з використанням новітніх методик лікування дозволяє досягнути високих та стабільних результатів.