Загрузка...

Последние новости

 • Блог
  Лазерная эпиляция

  Медицинский центр "Виасан" предлагает инновационную технологию лазерной эпиляции Moveo, основные преимущества которой: БЕЗБОЛЕЗНЕННОСТЬ, СКОРОСТЬ выполнения процедуры и ВЫСОКАЯ ЭФФЕКТИВНОСТЬ

 • Блог
  Массаж для беременных: все «За» и «Против»

  Беременность – это особый период жизни каждой женщины. Происходящие в организме изменения приносят ощущение счастья, гармонии и волнующегося ожидания, однако они также становятся причиной физического и эмоционального перенапряжения.

 • Блог
  УЗИ щитовидной железы

  Целесообразность и возможности ультразвукового исследования щитовидной железы, показания

 • Блог
  Лікування ерозії шийки матки

  Ерозія шийки матки вважається серйозною проблемою, тому що при розвитку такої хвороби відбувається суттєве порушення цілісності епітелію шийки матки, що потребує негайного та ефективного лікування.

 • Блог
  Лікування молочниці

  Вагінальний кандидоз або молочниця – підступне гінекологічне захворювання, від якого не застрахована жодна жінка. Його причиною є дріжджеподібні гриби роду Candida. Вони належать до умовно-патогенної флори і в невеликій кількості не становлять загрози для жіночого здоров’я. Молочниця виникає, коли гриби починають стрімко розмножуватись, витісняючи здорову мікрофлору. Цей процес не лише викликає значний дискомфорт, але й може спричинити розвиток серйозних захворювань сечостатевої системи, і навіть призвести до безпліддя. Саме тому лікування потрібно розпочинати одразу ж після виникнення перших симптомів.

 • Блог
  Лікування аденоми простати

  Протікання такого захворювання, як аденома простати, відбувається зовсім не так, як рак, що вражає передміхурову залозу. Це доброякісний процес у чоловіків, які вже живуть шостий десяток років.