Загрузка...

Последние новости

 • Блог
  Лікування ерозії шийки матки радіохвильовим методом

  Ерозія шийки матки — цей діагноз сьогодні ставлять майже кожній другій пацієнтці гінеколога. Але не варто панікувати. Адже істинна ерозія, яка потребує специфічного лікування, трапляється значно рідше, ніж псевдоерозія.

 • Блог
  Наслідки після склеротерапії

  Склеротерапія – це мале оперативне втручання, під час якого у просвіт судини вводять спеціальний препарат (склерозант), що викликає «склеювання» уражених вен.

 • Блог
  Показання та підготовка до УЗД щитовидки

  Огляд щитовидки, з використанням високочастотного звуку, є найбільш точним і доступним способом для виконання діагностування цього органу. Завдяки УЗД можна знайти різні недуги, наприклад, кісту, зоб. А також, є можливість спостерігати навіть мінімальні структурні відхилення в тканинах, які більші за 2 мм.

 • Блог
  Кінезіологічне тейпування

  Метод кінезіологічного тейпування застосовується при лікуванні травматичних ушкоджень м’язів та при больових відчуттях у суглобах. Всесвітню відомість цей метод лікування знайшов під час проведення олімпійських змагань у Сеулі (1988 р.). Японський лікар Кінзо Касі винайшов і застосовував його, як продовження лікувальних заходів мануальної терапії. На олімпіаді унікальні властивості, які виявились при застосуванні стрічок, зробили метод відомим та популярним.

 • Блог
  Кріодеструкція бородавок

  Бородавки – утворення на шкірі, які значно псують її вигляд. Як позбутися таких неприємностей безболісно і ефективно? Гарним способом буде здійснення кріодеструкції. Це процедура, яка для досягнення результативності вимагає залучення наднизьких температур.

 • Блог
  Антицелюлітний масаж – для стрункої та гарної фігури

  Ось і прийшла весна. Час подумати не тільки про новий гардероб, але і про стан своєї шкіри. Антицелюлітний масаж – один з кращих способів повернути шкірі м’якість та підвищити її тонус. Придбавши курс, ви зможете скинути зайву вагу і покращити самопочуття. Розглянемо особливості антицелюлітного масажу і наведемо основні його переваги.

 • Блог
  Як відбувається лікування варикозу у медичному центрі “Віасан”

  Лікування варикозної хвороби – процес, який має бути комплексним та враховувати індивідуальні особливості пацієнта, його анатомічні дані, супутні стани, вік. Методів лікування варикозу є декілька. Але найбільш дієвий з них – венектомія. Процедура полягає у видаленні уражених ділянок вен.

 • Блог
  Глаукома

  Глаукома – одна з найчастіших причин незворотної втрати зору в світі. При глаукомі ураження зазнають волокна зорового нерва, які відповідають за передачу зорової інформації від ока до мозку.