Про клініку

Медичний центр "Віасан" -

надійний партнер Вашого здоров'я!

Вже 10 років головною метою роботи лікарів нашого центру є здоров'я наших пацієнтів, безпечність і якість медичних послуг.

Сьогодні у стінах "Віасану" можна отримати широкий спектр консультативних, діагностичних та лікувальних послуг. Функціонує два поліклінічних відділення, власна клініко-діагностична лабораторія та центр хірургії.

Пріоритетними є напрямки: акушерство та гінекологія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, загальна хірургія, офтальмологія, проктологія, судинна хірургія та урологія з повним циклом надання медичної допомоги.

Постійно розвиваючись, ми інвестуємо в підвищення кваліфікації лікарів, в якісне медичне обладнання, яке на практиці довело свою надійність та стабільність у роботі, вдосконалюємо сервіс та шукаємо нові, сучасні рішення, які роблять наші послуги ще більш комфортними та доступними.

Додатково, спеціалісти медичного центру проводять тренінги з надання першої домедичної допомоги, курс "Школа майбутніх мам", "Школа життя з діабетом". Періодично здіснюють супровід громадських заходів.

Ми прагнемо допомогти кожному, хто до нас звертається.

Наша місія - покращити рівень життя людей, надаючи якісну медичну допомогу. Наша ціль - стати брендом національного рівня, застосовуючи новаторські підходи в сфері охорони здоров'я. Наші цінності: взаємоповага, чесність, досконалість, відповідальність.

Отримуйте лікування європейського рівня в Україні вже сьогодні.