Про клініку

Найсучасніші методи

Діагностика та лікування

Медичний центр «Віасан» - це сучасний багатопрофільний медичний центр, який об'єднав у єдину команду справжніх професіоналів своєї справи, які працюють за покликанням.

В своїй роботі ми використовуємо західноєвропейські та американські протоколи лікування.

Високий діагностичний рівень центру забезпечений використанням у роботі кращого медичного обладнання останнього покоління. Серед основних виробників: Agfa, Alcon, Arthrex, Bausch & Lomb, bioMérieux, Dräger, General Electric, Mindray, Oculus, Olympus, Karl Kaps, Karl Storz, Richard Wolf, Stryker, Zeiss та багато інших, які на практиці довели свою надійність та стабільність у роботі.

«Віасан» – один з перших приватних медичних закладів у Тернополі, робота якого розпочалась 2012 року, з метою задоволення потреб населення з серцево-судинною патологією.

Сьогодні, медичний центр надає широкий спектр послуг з більше двадцяти медичних напрямків, серед яких: акушерство і гінекологія, вертебрологія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, неврологія, ортопедія і травматологія, отоларингологія, офтальмологія, педіатрія, проктологія, психіатрія, психологія, пульмонологія, ревматологія, сімейна медицина, судинна хірургія, терапія, урологія, флебологія та хірургія.

Для постановки вірного діагнозу, медичний центр «Віасан» має потужну діагностичну базу. Функціонує власна медична лабораторія, яка виконує: загальноклінічні, біохімічні дослідження, алергодіагностику, гормональні дослідження, діагностику анемії, імунологічні, інфекційні, коагулометричні дослідження, маркери аутоімунних захворювань, запальних процесів, онкомаркери, паразитологічні та цитологічні дослідження. Доступні також інструментальні методи обстеження: ендоскопія внутрішніх органів та порожнин, ультразвукова діагностика (УЗД) всіх органів та систем, ЕКГ, ЕЕГ, добовий моніторинг ЕКГ та АТ, спірографія.

Звертайтесь у медичний центр «Віасан», що знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Медова, 12. Досвідчені лікарі центру запропонують пройти комплексний профілактичний огляд у комфортних умовах, без черг. При потребі, призначать медикаментозне, фізіотерапевтичне (апаратне) чи хірургічне лікування.