Лікуванння целюліту завжди потрібно починати з усунення причини, а саме: налагодження правильного способу життя, зміни харчових звичок, підвищення фізичної активності, тощо.
Все добре в комплексі, усунути вже сформовану «апельсинову кірку» допоможе антицелюлітний масаж. До того ж, дана процедура чудово впливає на наш організм в цілому, покращує обмін речовин, виводить шлаки та токсини з організму.
ПРОФЕСІЙНИЙ АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ
Для уникнення небажаних наслідків від даної процедури, слід звертатись до послуг кваліфікованого спеціаліста. Щоб результат був бажаним, потрібно володіти різними методиками.
До ефективних методик антицелюлітного масажу варто віднести:
- медовий антицелюлітний масаж;
- банковий антицелюлітний масаж;
- ручний антицелюлітний масаж;
- антицелюлітні обгортання..
Під час антицелюлітного масажу задіяні основні прийоми традиційного, серед яких: поглажування, розминка, розтирання, зміщення шкіри, поплескування, постукування, струшування, ручна вібрація. Саме завдяки такому впливу, покращується мікроциркуляція в тканинах, прискорюється процес виведення шлаків з тканин, активізується робота лімфатичної системи та системи кровообігу.
<< Читайте також про медовий масаж
МАСАЖ ДЛЯ СХУДНЕННЯ
Масаж – великий помічник в боротьбі з лишніми кілограмами. Найбільш ефективний той масаж, який задіює всі м’язи тіла.
Пам’ятайте, щоб прискорити процес схуднення, потрібно поєднати масаж з правильним харчуванням і регулярними фізичними навантаженнями.
Поєднання антицелюлітного і медового масажу – оптимальний варіант для схуднення. Після активного впливу на шкіру і підшкірно-жировий шар, мед сприяє виведенню шлаків і токсин з організму, в результаті чого відзначається кращий ефект від проведеної процедури.
Рекомендований курс масажу складає 10-15 сеансів, вже після кількох процедур зменшується маса тіла, ознаки целюліту стають менш помітними.
Однак, є ряд протипоказань, категорично забороняється будь який вид масажу:
- при онкологічних захворюваннях,
- при високій температурі тіла та артеріальному тиску,
- інфекційних захворюваннях,
- загостренні будь-яких хронічних хвороб,
- захворюваннях шкіри, які супроводжуються висипом, вуграми, гнійними утворюваннями,
- при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок.