Завантаження...

Баночний масаж проти целюліту

Блог
https://viasan.ua/uploads/images/12_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574258609.jpg

Що таке целюліт


Целюліт – це не захворювання! Целюліт – це суміш жирів і води, що скупчилась під шкірою. Поява целюліту можлива в будь-якому віці. У людей з малорухливим способом життя він з’являється швидше, у спортивних людей пізніше. Але всі хочуть гладеньку шкіру і готові боротися з целюлітом будь-якими способами.

масаж банками

Способи боротьби з целюлітом


 • дієта – правильне харчування – запорука гарного тіла. Здорове, збалансоване харчування забезпечує нормальний обмін речовин, розщеплення жирів. Тому, жири з водою (а як ми пам’ятаємо – це і є целюліт) не скопичуються під шкірою.
 • спортивні вправи – як наслідок ви ще отримаєте здорову серцево-судинну систему, відсутність целюліту і надмірної ваги.
 • обгортання – популярні процедурі, які роблять як в салонних умовах, так і в домашніх. Для обгортань частіше за все використовують водорості та глину.
 • антицелюлітний масаж – один з найпопулярніших способів боротьби з целюлітом.


Баночний масаж для схуднення


Баночний масаж – масаж, для виконання якого використовують спеціальні банки.


Баночний масаж вважають ефективним, хоча жінки, які роблять такі масажі можуть підтвердити – процедура болюча. Але на що не підуть жінки заради краси. Після сеансу на тілі, в місцях прилягання банки виникають гематоми, локальний біль і гіперпігментація.


Спосіб застосування:


В спеціальну банку вносять полум’я на 1-2 секунди, після чого банку прикладають на проблемне місце. Створюючи вакуум, за певною схемою банкою проводяться лінії, власне сам процес масажу.


З точку зору медицини баночний масаж добре впливає на кровоносну систему та обмін речовин. Після курсу баночних масажів, крім зменшення кількості целюліту, покращується кровообіг та прискорюється метаболізм. 


Окрім боротьби з целюлітом такий масаж використовують в лікувальних цілях. Наприклад, показом до баночного масажу є вегето-судинна дистонія та болі в м’язах.

Антицелюлітний масаж Тернопіль

Протипокази для банкового масажу


Як і будь-яка процедура баночний масаж має і свої протипокази.

 1. Варикозна хвороба та флебіти – варикозне розширення вен є протипоказом для застосування баночного масажу. В такому випадку краще використовувати інші способи боротьби з целюлітом.
 2. Серйозні серцево-судинні захворювання – оскільки в процесі процедури підвищується артеріальний тиск, такий масаж може погано впливати на серце (у людей, що мають специфічні захворювання);
 3. Онкологічні захворювання – також, ще один протипоказ.
 4. Вагітність – під час вагітності заборонено робити баночні масажі, така процедура може погіршити перебіг вагітності;
 5. Гнійничкові ураження шкіри – для запобігання поширення інфекції з осередку гнійників забороняються процедури з подібним механізмом дії.
 6. Гострі та хронічні хвороби – деякі хвороби, які супроводжуються підвищенням артеріального тиску можуть бути протипоказанням до виконання баночного масажу.
 7. Підвищена температура тіла – при захворюваннях, що супроводжуються підвищенням температури заборонять виконувати баночний масаж. Для запобігання гіпертермічного синдрому краще утриматись від таких процедур до моменту нормалізації температури.Баночний масаж – ефективна процедура, як в лікуванні деяких захворювань, так і в боротьбі за красиве тіло. Але до процедури потрібно підходити з розумом. Враховуйте всі покази та протипокази перед масажем.