Завантаження...

Лікування холодом захворювань ЛОР-органів

Блог
https://viasan.ua/uploads/images/krio_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574259282.jpg

Високий результат, безболісність і мінімальний термін відновлення – основні переваги методу, який широко використовується для лікування аденоїдів, риніту, хронічного тонзиліту, фарингіту, храпу та носових кровотеч. Вище згадані недуги, непокоять більшу половину жителів нашого міста, нерідко, саме ці захворювання стають причиною інших, більш небезпечних проблем зі здоров’ям – захворювання серця, суглобів, легень, важкі алергічні стани.


кріолікування та кріотерапія


Щодня людина контактує з величезною кількістю дрібних організмів (бактерій, грибків, вірусів, тощо), які разом з повітрям, водою чи продуктами потрапляють всередину.


Першим бар’єром на шляху чужорідних мікроорганізмів стає природна система захисту, котра робить все, аби не пропустити інфекцію далі. В першу чергу це лімфатичні фолікули і мигдалини, які можуть нормально функціонувати при здоровій імунній системі. Якщо імунітет ослаблений, а лікування проведене із запізненням, то недуга може перейти у хронічну форму, боротись із якою набагато важче.


Кріотерапія верхніх дихальних шляхів


Кріотерапія верхніх дихальних шляхів допоможе підвищити стійкість слизових оболонок, активізувати їх роботу. Це проста, абсолютно безболісна процедура, що не має протипоказів чи вікових обмежень. Вона заключається в орошенні носа і задньої стінки глотки парами рідкого азоту.


При хронічних формах захворювань, коли традиційне лікування не допомагає, використовують кріодеструкцію. Це делікатний та безкровний метод усунення патологічно-змінених слоїв з одночасним стимулюванням здорової лімфоденоїдної тканини. Після такого холодового лікування максимально відновлюються функції тканин та органів.


Хороша новина для батьків: лікування аденоїдів у діток, навіть без операції можливе саме холодом. Під час процедури, Лікар вводить у носову порожнину спеціальний інструмент, за допомогою котрого лімфоденоїдна тканина приморожується протягом декількох секунд. Після чого, аденоїди зменшуються в розмірі, полегшується дихання.


Не зволікайте, записуйтесь на прийом до лікаря та процедури кріооздоровлення у медичний центр «ВІАСАН» вже сьогодні!