Завантаження...

Масаж для вагітних: всі «За» і «Проти»

Блог
https://viasan.ua/uploads/images/123_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574258662.jpeg

Турбота про здоров’я і хороше самопочуття майбутньої мами позитивно вплине і на малюка, тому впродовж усього терміну вагітності їй варто приділяти особливу увагу. А класичний масаж є одним із ефективних способів розслаблення м’язів, відновлення рівноваги нервової системи, покращення кровообігу, усунення набряків та інших проблем, від яких часто страждають вагітні.


Аргументи на користь масажу для вагітних


Масаж для вагітних стане чудовим способом, щоб позбутися втоми і зайвого хвилювання, досягнути психічного балансу, розвантажити м’язи кінцівок та спини, зняти больові відчуття та попередити судинні захворювання. Він буде безпечною альтернативою для тих жінок, яким заборонено відвідувати басейн чи займатись спортом. Регулярний класичний масаж дозволить оминути проблем із розтяжками на шкірі, а також сприятиме швидкому відновленню фізичної форми після пологів.

масаж для вагітних у Тернополі

Масаж при вагітності: особливості процедури та протипоказання


Майбутніх мам найбільше турбує питання безпеки проведення масажу в період вагітності. І хоча заборони для такої процедури не існує, все ж є чимало факторів, які обов’язково потрібно брати до уваги.


Так, класичний масаж для вагітних можна проводити при нормальному перебігу вагітності і за відсутності протипоказань.


З обережністю варто віднестись до процедури у випадках:

  • сильного токсикозу та проблем із варикозним розширенням вен,
  • при захворюваннях шкіри та серцево-судинної системи,
  • підвищеному артеріальному тиску, ГРВІ,
  • будь-яких пересторогах від лікаря-гінеколога.


Однак точно встановити доцільність і безпечність масажу може лише досвідчений масажист в ході індивідуальної консультації з клієнткою. Тому здоров’я жінки та її малюка варто довірити кращим фахівцям в своїй галузі, яких обєднав багатопрофільний медичний центр «ВІАСАН».


Бажаючи потішити себе приємною процедурою, вагітна жінка повинна звернутись лише до хорошого спеціаліста. Перевагами приватного закладу в такій ситуації стануть максимально комфортні умови для кожної клієнтки, повна зосередженість масажиста на потребах та побажаннях жінки, індивідуальний підхід з урахуванням особливостей організму та перебігу вагітності. Лише за таких умов масаж принесе користь і задоволення мамі та її малюку.