Завантаження...

У Тернополі впроваджують нові методики відновлення зору

Блог
https://viasan.ua/uploads/images/53906fc75fc0cf82f4083ed3c4105999_hash=D41D8CD98F00B204E9800998ECF8427E_time=1574260066.jpg

На практиці відмічено високу ефективність цього апаратного методу лікування при підвищеній зоровій втомлюваності, особливо у людей з короткозорістю, далекозорістю чи астигматизмом. Кращі результати традиційних курсів терапії у дітей зі слабозорістю та косиною при поєднанні їх з лазеростимуляцією та заняттями на апараті “AMBLIOCOR-EYE™”.


Також даний прилад дозволяє значно знизити темп падіння гостроти зору при розвитку вікової далекозорості (пресбіопія) та стабілізувати зорові функції на високому рівні. Для пацієнтів з різними органічними захворюваннями ока (глаукома, дистрофія сітківки, атрофія зорового нерва) використання у комплексному лікуванні апарату “AMBLIOCOR-EYE™” дозволяє підтримувати зорові функції на максимально можливому для даної патології рівні.


Особливо приваблює методика проведення процедури, адже вона не є індивідуальною. При її проведенні від пацієнта не вимагається вольових зусиль, оскільки використовуються умовно рефлекторні способи дії, не пов’язані зі свідомим процесом, що викликають позитивні емоції (перегляд мультфільму, кінофільму, тощо).


Апарат для покращення гостроти зору “AMBLIOCOR-EYE™” допомагає відновити контроль над процесами, що протікають у зоровому аналізаторі. Саме ця особливість технології дає можливість отримати високий та стабільний результат, до того ж, за відносно короткий термін. Курс лікування складається з 15-25-ти півгодинних сеансів, а при поєднанні з іншими методами буває достатньо й 10-15-ти сеансів.


Апарат “AMBLIOCOR-EYE™” використовується при всіх випадках зниження гостроти зору та широко впроваджується в МЦ “Віасан” як новий високоефективний нехірургічний метод при найбільш масових формах патологій, особливо в дитячому віці.