Відгуки наших клієнтів

 • Рекомендую

  Олена Вайдич

  07.01.2022 13:04
  Кваліфікація
  Ставлення
  Ціна/якість

  Найкращий заклад в місті! Дуже вдячна за високий професіоналізм медсестер, особливо Галині Романівні! Також хочу висловити подяку кардіологам Польовчик Людмилі Степанівні і Галушці Ірині Романівні за ефективне лікування моїх недуг і людську підтримку. З Новим роком Вас і весь колектив закладу!! З повагою, О.В. Вайдич

  Коментар лікарні:

  Дякуємо за Ваш відгук!

 • Іван Анонім

  25.12.2021 10:51
  Кваліфікація
  Ставлення
  Ціна/якість

  Сервіс клініки сильно погіршився протягом останього часу. На рецепції плутають дані вашого запису і записують вас не до тих лікарів яких виїм озвучували по телефону. Записавшись на прийом до лікаря чи на УЗД на якусь певну годину, завжди мусите чекати ще майже годину під дверима пока вас приймуть. Просто вже скотилося до рівня державних поліклінік все. Не можу рекомендувати цю клініку з таким ставленням до людей. Якщо вже позиціонуєтесь себе приватною клінікою то відповідно і тримайте марку!

  Коментар лікарні:

  Добрий день! Нам прикро, що у Вас залишилися негативні враження після візиту центру. Ми обов'язково врахуємо всі зауваження та проведемо роботу з медичними реєстраторами.

 • Рекомендую

  Людмила Малашок

  21.12.2021 15:41
  Рудик Наталія Володимирівна
  Кваліфікація
  Ставлення
  Ціна/якість

  Дякую Рудик Наталі Володимирівні за професіоналізм, чуйність, розуміння проблеми і ситуації та вчасно надану якісну консультацію та лікування.

  Коментар лікарні:

  Дякуємо за Ваш відгук!

Залишити відгук

Завантаження...
Кваліфікація
Ставлення
Ціна/якість
Чи порекомендуєте ви нас?
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.