Загрузка...

Наш блог

 • Блог
  Лікування аденоми простати

  Протікання такого захворювання, як аденома простати, відбувається зовсім не так, як рак, що вражає передміхурову залозу. Це доброякісний процес у чоловіків, які вже живуть шостий десяток років.

 • Блог
  Лікування гастриту

  Гастрит – це запальній процес, що призводить до порушення функціонування секреторної функції шлунку. В залежності від перебігу хвороби розрізняється хронічний та гострий гастрит.

 • Блог
  Масаж для немовлят

  Масаж – обов’язкова процедура для немовляти. Здоров’я дитини – дуже важливе для батьків. Найкраще робити масаж коли малюк не спить і має відмінний настрій. У процесі масажу обов’язково треба стежити за реакцією немовляти, якщо він невдоволений і плаче, процедуру потрібно терміново зупинити. Масаж проводять у першій половині дня.

 • Блог
  Лікування артриту колінних суглобів

  Артрит – це патологія суглоба, основу якої складає запальний процес. Артрит колінного суглоба (АКС) широко розповсюджена хвороба в багатьох країнах, наприклад в США, Україні, Європі, Росії.

 • Блог
  Баночний масаж проти целюліту

  Целюліт – проблема, з якою стикалась ледь не кожна дівчина. Кожна жінка, яка бачить на своїх стегнах чи ногах целюліт, хоче його скоріше позбутись. Способів для ліквідації целюліту є безліч. Деякі з них (зокрема салонні процедури) дороговартісні, але жінки готові платити будь-які гроші для того, щоб залишатись красивими і бути в хорошій формі.

 • Блог
  Лікування циститу у жінок

  Цистит – підступне інфекційне захворювання, що вражає сечостатеву систему людини. Найбільш яскраво проявляється у жінок, викликаючи вкрай неприємні симптоми. Залежно від характеру перебігу, цистит буває гострим або хронічним. Хвороба потребує невідкладного медикаментозного лікування, інакше інфекція стрімко поширюється організмом і вражає репродуктивні органи жінки. Серед найбільш негативних наслідків запущеного хронічного циститу – безпліддя.

 • Блог
  Лікування виразки шлунка

  Виразка шлунку – це хвороба, що має часті рецидиви. Вона проявляється в виразках на слизовій оболонці шлунку та в підслизовому шарі. Ця хвороба з’являється в людському шлунку під дією з певних причин. Причиною виразки може стати тривале приймання медикаментів (наприклад, протизапальних нестероїдних препаратів), бактерія Хелікобактер, гострі захворювання або їх ускладнення, несприятливий соціальний фактор (наприклад, шкідлива звичка, неправильне харчування, стрес).

 • Блог
  Лікування простатиту

  Простатит – запалення передміхурової залози, “захворювання-лідер” серед чоловіків. Лікарі основною причиною виникнення гострого запалення передміхурової залози називають переохолодження. Одноразове переохолодження чи хронічне перебування в низьких температурах сприяє розвитку запального процесу.

 • Блог
  Лікування молочниці

  Вагінальний кандидоз або молочниця – підступне гінекологічне захворювання, від якого не застрахована жодна жінка. Його причиною є дріжджеподібні гриби роду Candida. Вони належать до умовно-патогенної флори і в невеликій кількості не становлять загрози для жіночого здоров’я. Молочниця виникає, коли гриби починають стрімко розмножуватись, витісняючи здорову мікрофлору. Цей процес не лише викликає значний дискомфорт, але й може спричинити розвиток серйозних захворювань сечостатевої системи, і навіть призвести до безпліддя. Саме тому лікування потрібно розпочинати одразу ж після виникнення перших симптомів.