Завантаження...

Наш блог

 • Блог
  Профілактика – найдешевший спосіб залишатися здоровим

  У ХХІ ст. з невпинним ритмом життя та різними подіями в суспільстві люди менше стали підтримувати рівень здоров’я у належному стані і дбати про те, щоб не допустити виникнення захворювань. Відвідування лікаря не є поширеним серед українців методом турботи про здоров’я.

 • Блог
  Як зберегти зір дитини?

  Кілька порад для збереження здоров‘я очей ваших дітей від лікаря-офтальмолога медичного центру “Віасан”

 • Блог
  Мануальна терапія: показання та протипоказання до застосування

  Мануальна терапія представляє собою методику, в основі якої лежить лікування ручним способом. Основним інструментом лікаря виступають його руки. Саме руками забезпечується дія на м’язову тканину, суглоби та хребці. Ціль – усунути зміщення у суглобах, зняти спазми м’язів.

 • Блог
  УЗД: коли варто робити обстеження

  УЗД або ультразвукове дослідження. Обстеження у лікаря потрібно проходити з певною періодичністю. Але скільки разів на рік краще робити УЗД, в яких випадках, до якого лікаря звертатися? На ці питання ми дамо відповіді в даній статті.

 • Блог
  У Тернополі впроваджують нові методики відновлення зору

  Новий метод відновлення зору у дітей та дорослих з використанням аппарата “AMBLIOCOR-EYE ™” успішно впроваджують у МЦ “Віасан”. Комплексний індивідуальний підхід до кожного пацієнта з використанням новітніх методик лікування дозволяє досягнути високих та стабільних результатів.