Loading...

Latest News

 • Blog
  Лікування гастриту

  Гастрит – це запальній процес, що призводить до порушення функціонування секреторної функції шлунку. В залежності від перебігу хвороби розрізняється хронічний та гострий гастрит.

 • Blog
  Масаж для немовлят

  Масаж – обов’язкова процедура для немовляти. Здоров’я дитини – дуже важливе для батьків. Найкраще робити масаж коли малюк не спить і має відмінний настрій. У процесі масажу обов’язково треба стежити за реакцією немовляти, якщо він невдоволений і плаче, процедуру потрібно терміново зупинити. Масаж проводять у першій половині дня.

 • Blog
  Лікування артриту колінних суглобів

  Артрит – це патологія суглоба, основу якої складає запальний процес. Артрит колінного суглоба (АКС) широко розповсюджена хвороба в багатьох країнах, наприклад в США, Україні, Європі, Росії.

 • Blog
  Лікування циститу у жінок

  Цистит – підступне інфекційне захворювання, що вражає сечостатеву систему людини. Найбільш яскраво проявляється у жінок, викликаючи вкрай неприємні симптоми. Залежно від характеру перебігу, цистит буває гострим або хронічним. Хвороба потребує невідкладного медикаментозного лікування, інакше інфекція стрімко поширюється організмом і вражає репродуктивні органи жінки. Серед найбільш негативних наслідків запущеного хронічного циститу – безпліддя.

 • Blog
  Баночний масаж проти целюліту

  Целюліт – проблема, з якою стикалась ледь не кожна дівчина. Кожна жінка, яка бачить на своїх стегнах чи ногах целюліт, хоче його скоріше позбутись. Способів для ліквідації целюліту є безліч. Деякі з них (зокрема салонні процедури) дороговартісні, але жінки готові платити будь-які гроші для того, щоб залишатись красивими і бути в хорошій формі.

 • Blog
  Лікування виразки шлунка

  Виразка шлунку – це хвороба, що має часті рецидиви. Вона проявляється в виразках на слизовій оболонці шлунку та в підслизовому шарі. Ця хвороба з’являється в людському шлунку під дією з певних причин. Причиною виразки може стати тривале приймання медикаментів (наприклад, протизапальних нестероїдних препаратів), бактерія Хелікобактер, гострі захворювання або їх ускладнення, несприятливий соціальний фактор (наприклад, шкідлива звичка, неправильне харчування, стрес).

 • Blog
  Лікування простатиту

  Простатит – запалення передміхурової залози, “захворювання-лідер” серед чоловіків. Лікарі основною причиною виникнення гострого запалення передміхурової залози називають переохолодження. Одноразове переохолодження чи хронічне перебування в низьких температурах сприяє розвитку запального процесу.

 • Blog
  Простатит та аденома простати

  Захворювання, що часто зустрічаються серед чоловіків – це простатит та аденома передміхурової залози. Як виявилось, не всі достеменно розуміють, що це два зовсім різних захворювання, які мають свої патогномонічні симптоми, клініку та методи лікування. Для того, щоб точно уяснити різницю між простатитом та аденомою простати і створена дана стаття.

 • Blog
  Склерозування при лікуванні варикозу ніг

  Склерозування застосовується при лікуванні варикозних вен на ногах. Цей ін’єкційний метод передбачає заповнення просвіту судини спеціальною речовиною – склерозантом. Даний препарат впливає на венозні судини, сприяючи їх склеюванню. До вени зазвичай вводять склерозанти, основою яких виступають спирти.