Loading...

Our blog

 • Blog
  Лікування ерозії шийки матки радіохвильовим методом

  Ерозія шийки матки — цей діагноз сьогодні ставлять майже кожній другій пацієнтці гінеколога. Але не варто панікувати. Адже істинна ерозія, яка потребує специфічного лікування, трапляється значно рідше, ніж псевдоерозія.

 • Blog
  Кінезіологічне тейпування

  Метод кінезіологічного тейпування застосовується при лікуванні травматичних ушкоджень м’язів та при больових відчуттях у суглобах. Всесвітню відомість цей метод лікування знайшов під час проведення олімпійських змагань у Сеулі (1988 р.). Японський лікар Кінзо Касі винайшов і застосовував його, як продовження лікувальних заходів мануальної терапії. На олімпіаді унікальні властивості, які виявились при застосуванні стрічок, зробили метод відомим та популярним.

 • Blog
  Кріодеструкція бородавок

  Бородавки – утворення на шкірі, які значно псують її вигляд. Як позбутися таких неприємностей безболісно і ефективно? Гарним способом буде здійснення кріодеструкції. Це процедура, яка для досягнення результативності вимагає залучення наднизьких температур.

 • Blog
  Антицелюлітний масаж – для стрункої та гарної фігури

  Ось і прийшла весна. Час подумати не тільки про новий гардероб, але і про стан своєї шкіри. Антицелюлітний масаж – один з кращих способів повернути шкірі м’якість та підвищити її тонус. Придбавши курс, ви зможете скинути зайву вагу і покращити самопочуття. Розглянемо особливості антицелюлітного масажу і наведемо основні його переваги.

 • Blog
  Як відбувається лікування варикозу у медичному центрі “Віасан”

  Лікування варикозної хвороби – процес, який має бути комплексним та враховувати індивідуальні особливості пацієнта, його анатомічні дані, супутні стани, вік. Методів лікування варикозу є декілька. Але найбільш дієвий з них – венектомія. Процедура полягає у видаленні уражених ділянок вен.

 • Blog
  Критерії фаховості лікаря з УЗД

  Ультразвукове дослідження (УЗД) — один із найбільш затребуваних і популярних методів діагностики, що використовуються в сучасній медицині. З ним щорічно стикаються мільйони людей у всьому світі

 • Blog
  PRP терапія

  Плазма збагачена тромбоцитами (PRP) (Platelet-rich plasma) – це плазма добута із власної крові пацієнта, в якій кількість тромбоцитів збільшена від 3 до 5 раз, що досягається центрифугуванням крові і дозволяє на протязі кількох хвилин отримати значну кількість клітин.

 • Blog
  Оптична когерентна томографія

  Оптична когерентна томогрфія сітківки (ОКТ) – це унікальний сучасний, неінвазивний, безконтактний, високочастотний та інформативний метод діагностики патології сітківки та диску зорового нерва. ОКТ очей дозволяє отримати зображення оптичних зрізів, виявити ранні порушення анатомо-функціонального стану сітківки та диску зорового нерва і об’єктивно оцінювати ступінь їх змін. Суть ОКТ очей полягає у вимірюванні часу затримки світлового променя, який відбивається від тканини.

 • Blog
  Нові можливості УЗД

  Ультразвукова діагностика, як один із найбільш точних методів обстеження людського організму, подарувала шанси на життя мільйонам людей. Це не просто слова, адже за допомогою УЗД обладнання легко дізнатися про стан кожного органу, побачити патології та причини тих чи інших симптомів, а також повноцінно спостерігати за особливостями розвитку плоду під час вагітності. УЗД сьогодні – це перший помічник в хірургії, гінекології, терапії.