Завантаження...

Наш блог

 • Блог
  Показання та підготовка до УЗД щитовидки

  Огляд щитовидки, з використанням високочастотного звуку, є найбільш точним і доступним способом для виконання діагностування цього органу. Завдяки УЗД можна знайти різні недуги, наприклад, кісту, зоб. А також, є можливість спостерігати навіть мінімальні структурні відхилення в тканинах, які більші за 2 мм.

 • Блог
  Кінезіологічне тейпування

  Метод кінезіологічного тейпування застосовується при лікуванні травматичних ушкоджень м’язів та при больових відчуттях у суглобах. Всесвітню відомість цей метод лікування знайшов під час проведення олімпійських змагань у Сеулі (1988 р.). Японський лікар Кінзо Касі винайшов і застосовував його, як продовження лікувальних заходів мануальної терапії. На олімпіаді унікальні властивості, які виявились при застосуванні стрічок, зробили метод відомим та популярним.

 • Блог
  Кріодеструкція бородавок

  Бородавки – утворення на шкірі, які значно псують її вигляд. Як позбутися таких неприємностей безболісно і ефективно? Гарним способом буде здійснення кріодеструкції. Це процедура, яка для досягнення результативності вимагає залучення наднизьких температур.

 • Блог
  Антицелюлітний масаж – для стрункої та гарної фігури

  Ось і прийшла весна. Час подумати не тільки про новий гардероб, але і про стан своєї шкіри. Антицелюлітний масаж – один з кращих способів повернути шкірі м’якість та підвищити її тонус. Придбавши курс, ви зможете скинути зайву вагу і покращити самопочуття. Розглянемо особливості антицелюлітного масажу і наведемо основні його переваги.

 • Блог
  Як відбувається лікування варикозу у медичному центрі “Віасан”

  Лікування варикозної хвороби – процес, який має бути комплексним та враховувати індивідуальні особливості пацієнта, його анатомічні дані, супутні стани, вік. Методів лікування варикозу є декілька. Але найбільш дієвий з них – венектомія. Процедура полягає у видаленні уражених ділянок вен.

 • Блог
  Глаукома

  Глаукома – одна з найчастіших причин незворотної втрати зору в світі. При глаукомі ураження зазнають волокна зорового нерва, які відповідають за передачу зорової інформації від ока до мозку.

 • Блог
  Периметрія: визначення поля зору

  Периметрія – це інструментальний метод діагностики в офтальмології, який дозволяє визначати межі полів зору і найменше їх відхилення від встановлених норм на самих ранніх стадіях, а також зафіксувати результати у вигляді діаграм, графіків та трьохвимірного зображення.

 • Блог
  Критерії фаховості лікаря з УЗД

  Ультразвукове дослідження (УЗД) — один із найбільш затребуваних і популярних методів діагностики, що використовуються в сучасній медицині. З ним щорічно стикаються мільйони людей у всьому світі