Завантаження...
Послуги та ціни
Акушерство і гінекологія

Даний напрямок має на меті допомогти прекрасній половині людства з діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань жіночої репродуктивної системи.

Згідно з останніми медичними дослідженнями, більше 60% жінок дітородного віку страждають гінекологічними патологіями, ігноруючи перші симптоми і відтягуючи візит до лікаря, доки незвичні відчуття почнуть завдавати суттєвого дискомфорту.

Щодня, у м. Тернопіль, досвідчені лікарі-гінекологи медичного центру «Віасан» проводять комплексні огляди та надають широкий спектр діагностичних та лікувальних послуг.


 

Коли варто звертатись до лікаря-акушер-гінеколога?


Негативний вплив зовнішнього середовища, стресові ситуації, переохолодження, гормональні збої позначаються на жіночому здоров’ї та призводять до необхідності в фаховій консультації лікаря-акушер-гінеколога.

Відвідувати даного спеціаліста потрібно регулярно, з початком статевого життя, а також, не залежно від цього, при появі тривожних симптомів.

Записатися на первинний прийом і огляд до лікаря-гінеколога необхідно у випадках, коли ви спостерігаєте:

 • больові або неприємні відчуття в нижній частині живота;
 • печіння та свербіж в області статевих органів;
 • появу нетипових виділень з неприємним запахом;
 • погіршення самопочуття перед менструацією;
 • зміну характеру менструацій або їх відсутність;
 • прояви клімаксу: припливи жару, слабкість та ін;
 • дискомфорт, біль при статевому акті;
 • кров’янисті виділення з статевих шляхів після статевого акту, в середині менструального циклу, в менопаузі та під час вагітності;
 • відсутність бажаної вагітності при активному статевому житті (без використання засобів контрацепції протягом одного року);
 • появу пухирів, новоутворень в області зовнішніх статевих органів.

Планувати первинну консультацію краще на 4-8 день після закінчення менструації. На прийомі лікар-гінеколог збирає анамнез: розпитує про менструальний цикл, скарги, засоби контрацепції, хірургічні втручання і перенесені гінекологічні захворювання. Далі проводить діагностичний огляд, мета якого – оцінка загального стану статевих органів. При необхідності проводиться забір біологічного матеріалу для лабораторного дослідження. В кінці первинного прийому лікар складає план лікування або призначає додаткові методи обстеження для підтвердження чи спростування діагнозу.

Повторна консультація необхідна після проходження обстеження. Вивчивши медичну документацію, лікар підтвердить діагноз і зможе скорегувати план лікування з урахуванням результатів обстеження. Повторне відвідування лікаря також необхідне для оцінки динаміки лікування.


Діагностика і лікування гінекологічних захворювань


Кабінет лікаря-гінеколога медичного центру «Віасан» оснащений сучасним діагностичним обладнанням, яке дозволяє всебічно оцінити стан здоров’я пацієнта. Також, лікарі центру надають широкий спектр послуг для підтримки та відновлення жіночого здоров’я.

Серед основних послуг напрямку:

 • консультативний прийом;
 • комплексний гінекологічний огляд;
 • кольпоскопія;
 • цитологічне дослідження;
 • лабораторна діагностика;
 • ультразвукова діагностика (УЗД);
 • лікувальні маніпуляції;
 • малі хірургічні операції.

Консультативний прийом з оглядом на гінекологічному кріслі передбачає з’ясування деталей проблеми, візуальну оцінку стану пацієнта, складання плану-графіка дообстежень, призначення схеми лікування.

Відеокольпоскопія – додатковий метод обстеження, який дозволяє детально оцінити тканини слизових оболонок вульви, піхви і шийки матки. Дане обстеження проводиться за допомогою спеціального оптичного приладу – кольпоскопу, оснащеного потужною підсвіткою та оптикою, яка дозволяє збільшити зображення до 40 разів, при потребі, проводиться фото- та відеофіксація.

Цитологічне дослідження – лабораторна оцінка характеристик морфологічної структури клітин, яка проводяться з метою встановлення доброякісного чи злоякісного процесу.

Лабораторна діагностика – дозволяє лікарю визначити стадію захворювання, конкретного збудника, гормональні порушення, тощо. Особливо актуальна при підготовці до, та під час вагітності.

Ультразвукова діагностика органів малого тазу – додатковий високоінформативний метод дослідження стану жіночих репродуктивних органів, їх структури, метод повністю безпечний і безболісний.

Також, лікарі медичного центру «Віасан» надають широкий спектр діагностичних і лікувальних маніпуляцій, виконують малі хірургічні операції з використанням сучасного медичного обладнання останнього покоління.

 

Записатись на прийом до лікаря-гінеколога у м. Тернопіль можна за тел.:

+38 (0352) 52-55-58; +38 (098) 452-55-58; +38 (095) 252-55-58. 


Ціни
 • Консультація акушера-гінеколога, первинна 500.00 грн. Оформити замовлення
  Консультація акушера-гінеколога, повторна 400.00 грн. Оформити замовлення
  Вакцинація: Гардасил 6800.00 грн. Оформити замовлення
  Вакцинація: Церварикс 2800.00 грн. Оформити замовлення
  Кольпоскопія 500.00 грн. Оформити замовлення
  Введення внутрішньоматкової спіралі (Мірена) 5000.00 грн. Оформити замовлення
  Введення внутрішньоматкової спіралі (Eurogine Novaplus T380 Ag Normal) 2000.00 грн. Оформити замовлення
  Комплексний прийом акушера-гінеколога (включає: одноразовий оглядовий набір, бактеріоскопічне і цитологічне дослідження) 970.00 грн. Оформити замовлення
  Введення внутрішньоматкової спіралі (без вартості ВМС) 800.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги
Лікарі
гінеколог тернопіль
Данік Людмила Михайлівна
лікар-акушер-гінеколог вищої категорії
53
роки досвіду
гінеколог тернопіль, гінеколог кременець
Кретова Софія Юріївна
лікар-акушер-гінеколог
11
років досвіду
гінеколог тернопіль
Рудик Наталія Володимирівна
лікар-акушер-гінеколог
11
років досвіду