Завантаження...
Послуги та ціни
Релаксуючий масаж

Розслабляючий масаж – кращий спосіб відновлення рівноваги

Релаксуючий масаж – це найкращий засіб глибокого розслаблення та відпочинку. Саме стан тіла відповідає не лише за самопочуття, але й за душевну рівновагу. Ця техніка масажу передбачає плавні рухи, що йдуть знизу вгору, починаючи від стоп. Масажист повільно розслаблює м’язи, бо майже завжди вони напружені, навіть коли ми цього не усвідомлюємо. Суттєво, що розминається кожен сантиметр тіла, кровообіг поліпшується, але без зусиль людини, тому немає втоми, як після фізичних навантажень. Відразу відчувається неймовірна легкість.

 

Релаксуючий масаж

 

В середньому сеанс релаксуючого масажу триває 60-90 хвилин – довше, ніж сеанси для інших технік. Для повного розслаблення потрібно більше часу.

Результат розслаблюючого масажу

Такий відпочинок заспокоює нервову систему, часом пацієнти навіть засинають під час масажу. Отримання задоволення у повному спокої дарує душевну рівновагу. Вдається віддалитися від проблем, позитивно налаштуватися та тримати моральний баланс.

Спробувавши такий релакс, вже не буде бажання відмовлятись від нього. Дослідження довели, що регулярний розслаблюючий масаж зміцнює нервову систему в цілому. Тому людям з регулярними стресами варто ходити на сеанси, бо це ефективна профілактика неврологічних захворювань.

Більш детальну інформацію можна отримати зателефонувавши до нас:

+38 (0352) 52-55-58

+38 (095) 252-55-58

+38 (097) 378-46-75

Пам’ятайте! Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я!


Ціни
  • Релаксуючий масаж 600.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги