УЗД молочних залоз у Тернополі: «Віасан»
Ультразвукове дослідження є найголовнішим та найдоступнішим методом діагностики стану здоров'я молочних залоз. Воно дозволяє до найдрібніших подробиць вивчити орган повністю, включаючи прилеглі лімфовузли. Досліджують тканину залози, молочні протоки, ділянку соска, шкіру та підшкірну клітковину. За допомогою ультразвуку діагностують різні патології грудей — кісти, мастопатії, запалення (мастити), пухлини різної етіології, а також рак. УЗД молочних залоз — обов'язкове обстеження жінок усіх категорій, починаючи з репродуктивного віку.
Суть процедури
УЗ-дослідження молочних залоз призначається для діагностування патологій за наявності відповідних скарг, а також як профілактична процедура. Під контролем УЗД роблять забір біоматеріалу (біопсію) для гістологічного аналізу при виявленні підозрілих новоутворень. Під час сканування проводиться обов'язковий огляд лімфатичних регіональних вузлів.
УЗД здебільшого є гідною альтернативою мамографії, оскільки:
- абсолютно безпечне, не має протипоказань;
- надає повну інформацію про стан усіх структур молочних залоз;
- просте у виконанні, швидке, не вимагає підготовки;
- може призначатися вагітним і в період лактації;
- часто виявляється більш інформативним, ніж мамографія (особливо в разі обстеження молодих жінок, у яких залози мають переважно залозисту тканину).
УЗД молочних залоз у Тернополі. Медичний центр "Віасан". Надійно.
Високочутливий сканер Logiq P9 від General Electric. Подбай про своє здоров'я!
Показання до УЗД:
- наявність будь-яких скарг з боку молочних залоз (болючість, асиметрія, нагрубання, затвердіння, виділення із сосків);
- зміна форми, розміру, контурів, кольору та стану шкіри на грудях;
- необхідність діагностики молочних залоз у чоловіків за наявності подібних скарг (наприклад, при гінекомастії);
- діагностика здоров'я грудей під час планування вагітності, у вагітних жінок, у період лактації;
- верифікація новоутворень, виявлених самостійно, лікарем або випадково під час інших досліджень (рентгенографії органів грудної клітки, мамографії);
- для оцінювання стану здоров’я молочної залози після травми, операції із впровадження силіконових імплантів або запального процесу (мастит);
- при збільшенні лімфовузлів (пахвових, над- та підключичних);
- моніторинг динаміки лікування гормональних дисфункцій (дифузні форми мастопатії).
Підготовка
Не потрібна. УЗД молочних залоз можна робити будь-якого дня. Виняток — діагностика мастопатії. У цьому разі дослідження роблять на четвертий – восьмий день від початку менструації. Це дає більш об'єктивний результат. За наявності болю, утворень, що визначаються пальпаційно, у залозах або пахвах, УЗД проводиться в будь-який день циклу.
Як виконується
Обстеження займає пів години та не пов'язане з незручностями. Пацієнтка лише оголюється до паска, розташовується на кушетці, закидає руку за голову. На зону обстеження наносять гідрогель для поліпшення ковзання. Лікар-діагност плавно переміщує датчик по досліджуваній зоні, ультразвукові хвилі проникають у тканини органа під різними кутами і візуалізуються у вигляді картинки на екрані апарата. За отриманими даними робиться висновок.
УЗД «Віасан», переваги:
- ліцензований медцентр, бездоганна репутація;
- високоточна апаратура преміум-класу;
- європейські стандарти діагностики;
- якісне обслуговування, відсутність черг.