Завантаження...
Послуги та ціни
Ехокардіографія серця (ЕХО-КГ)

Ехокардіографія (УЗД серця) – це окрема діагностична процедура, яка направлена на отримання точної та детальної інформації про стан та особливості роботи серця.

Дане дослідження дозволяє визначити та візуалізувати наявні порушення структури м’язів та клапанів серця, а також можливі відхилення від встановлених для певних вікових груп норм.


Коли треба обов’язково проводити ЕХО-КГ або УЗД серця


Проведення контролю стану роботи сердцево-судинної системи – це обов’язкова та необхідна складова для підтримки здоров’я, а також для дієвого лікування різноманітних захворювань серця та  попередження розвитку небезпечних станів.


Ситуації, при виникнені яких треба обов’язково звернутися до лікаря-діагноста:


 • наявність встановлених захворювань серця – такі регулярні маніпуляції дозволять контролювати стан пацієнта та відстежувати динаміку хвороби для надання невідкладної та оперативної допомоги;
 • часті або сильні періодичні больові відчуття в області грудної клітини, які спостерігаються протягом тривалого часу;
 • задишка, нехватка повітря або набряклість різних частин тіла;
 • часті запаморочення, слабкість, сонливість та сильні, інтенсивні головні болі;
 • регулярне або часте підвищення артеріального тиску;
 • порушення нормального серцевого ритму – прискорення серцебиття або його неритмічність;
 • наявність хронічних бронхітів, запалень легень.


Рекомендовано також звертатись професійним спортсменам, людям з частими фізичними навантаженнями, а також тим, хто займається екстремальними видами спорту для своєчасного проведення ультразвукового дослідження серця.


Особливості підготовки та проведення УЗД серця


Для забезпечення достовірних та інформативних результатів ультразвукового дослідження серця важливо дотримуватись основних правил та вимог до такої процедури.


Для виконання таких маніпуляцій не потрібно проведення складної або спеціальної підготовки. Для коректного проведення процедури достатньо утриматися від сніданку та надмірного споживання води. В разі наявності зубних протезів – їх треба зняти.


Для проведення ехокардіографії пацієнт розташовується на кушетці на лівому боці. Таке положення тіла дозволяє максимально точно та в повному обсязі дослідити серце та виявити всі можливі відхилення від норми. Лікар застосовує спеціальний датчик, за допомогою якого на екран пристрою виводиться зображення.


Види ЕХО-КГ


Захворювання серця можуть визначатись та контролюватись шляхом проведення наступних видів досліджень:


 • Трансторокальне дослідження – проводиться на зовнішній поверхні грудної клітини. Датчик прикладається до визначених частин і передає візуалізацію окремих частин серця для визначення його стану.
 • Черезстравохідне дослідження – один із методів отримати динаміку роботи серця. Датчик пристрою вводиться в стравохід.
 • Доплерівське дослідження – проводиться для визначення коректності та інтенсивності току крові.
 • Стрес-ЕХО-КГ – дослідження проводиться в момент сильного фізичного навантаження для визначення параметрів роботи серця в таких умовах.
 • Контрастна ЕХО-КГ– метод перевірки, який передбачає введення в вену спеціальних контрастних препаратів, що дозволяє забезпечити високий рівень візуалізації.


Медичний центр "Віасан" пропонує кваліфіковане проведення ЕХО-КГ (УЗД серця). Саме у медичному центрі "Віасан" доступний широкий спектр медичних послуг для комфортного, простого та точного обстеження всіх органів та систем.


Наші фахівці постійно підвищують свій професійний рівень та здобувають нові знання для якісного та своєчасного надання медичної допомоги пацієнтам. Оновлення та поповнення спеціальної апаратури та обладнання дозволяють нам забезпечити точність, інформативність та повноту досліджень.


Для запису на ЕХО-КГ (УЗД серця) дзвоніть за вказаними номерами телефонів у зручний для Вас час. Працівники нашого центру проконсультують Вас з приводу особливостей проведення обстеження.

Ціни
 • УЗД серця (ЕХО-КГ) 550.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги
Лікарі
функціональна діагностика, узд серця, добовий холтер моніторинг, спірографія
Перець Ольга Павлівна
лікар з функціональної діагностики вищої категорії
20
років досвіду