Завантаження...
Послуги та ціни
Лазерна епіляція рук

Лазерна епіляція рук у Тернополі

Лазерна епіляція рук – здебільшого просто необхідний захід. Руки, як і обличчя та шия, є відкритими частинами тіла, які повинні завжди мати привабливий та охайний вигляд. Чоловіки не менше за жінок страждають від вираженої рослинності на руках. Зайвий волосяний покрив часто є причиною дискомфорту людей певних спеціальностей, де руки в передній зоні уваги (наприклад, бізнес-тренер або стоматолог). Ідеальним вирішенням цієї проблеми є лазерна епіляція на апараті Motus AY від Deka.


Полюбіть своє тіло, зробіть свої руки гладенькими. Швидко, надовго і безболісно.

Медичний центр "Віасан", Тернопіль. Ми до ваших послуг!

Як проходить лазерна епіляція 

Лазерна епіляція рук у нашому медичному центрі відбувається в три етапи:

1. Консультативний прийом

Спеціаліст оглядає ділянки шкіри пацієнта, які зазнають лазерного впливу. З'ясовується наявність протипоказань до процедури епіляції. Визначається відсутність папілом, бородавок, порізів, інфекційних та алергічних захворювань шкіри. За фототипом шкіри пацієнта підбираються параметри лазерного впливу. Перед процедурою обов'язково проводять тестування, яке полягає в оцінюванні стану шкіри після пробного спалаху.

2. Лазерна епіляція рук

Лазерне видалення волосся можна умовно поділити на процедури в різних зонах:

1) плечі (від плеча до ліктя);

2) передпліччя (від ліктя до зап'ястя);

3) кисті рук;

4) фаланги пальців.

Перед сеансом на оброблювані зони наноситься гель-провідник. Це потрібно для полегшення ковзання насадки лазера. Встановлюються необхідні параметри залежно від фототипу шкіри, кольору та структури волосся. Як це відбувається:

У волоссі присутній пігмент меланін, що забарвлює його в один із кольорів. Правильно підібране лазерне випромінювання впливає лише на меланін. При нагріванні волосина нагрівається, теплова енергія досягає волосяної цибулини і руйнує її. Волосся з пошкодженим корінням припиняє рости.

Олександритовий лазер із сапфіровим наконечником на апараті Motus AY здатен чудово впоратися з головним завданням епіляції — не впливати більше ні на що, крім меланіну.

3. Реабілітація

Реабілітаційний період після динамічної лазерної епіляції як такої відсутній, що є величезною перевагою. Шкіру рук тільки змащують кремом, що регенерує клітини. Після сеансу пацієнт повертається до свого звичайного життя.

Як підготуватися до лазерної епіляції 

Підготовка до лазерної епіляції рук проста і не займає багато часу. Для максимального ефекту перед видаленням волосся на руках на апараті MOTUS AY потрібно:

1. За день до процедури або в день її проведення поголити волосся на руках.

2. За 2 доби до епіляції не наносити на оброблювану шкіру будь-які косметичні олії, креми або спиртові лосьйони.

3. За 3 доби утриматися від активної засмаги та солярію.

Результат після лазерної епіляції на руках

Результат процедури лазерної епіляції рук помітний після першого сеансу. Для повного видалення волосся на руках необхідно 6-10 процедур. Для людей з темним волоссям та меншим оволосінням кількість процедур значно менша. Рекомендований інтервал між першими процедурами – 1 місяць.

Далі кабінет лазерного видалення волосся можна відвідувати рідше, через 1,5 або 2,5 місяця, видаляючи одиничні волосинки, які під час попереднього сеансу епіляції рук перебували у фазі сну. Для підтримання ідеально гладенької шкіри на руках рекомендовано раз на рік проводити підтримуючу процедуру.


Гладенька шкіра на руках та доглянуті ручки – це привабливо і гігієнічно.

Ніхто не буде сперечатися, що руки без волосся мають більш охайний та естетичний вигляд, а вираз «волохата рука» давно втратив свій первинний сенс.

Гарних вам ручок!


Динамічна лазерна епіляція рук MOVEO

В медичному центрі "Віасан", Тернопіль, епіляція рук виконується на апараті Motus AY італійської компанії Deka. Широкі можливості професійного лазерного обладнання дозволяють безболісно видаляти волосся будь-якої текстури в будь-якій зоні тіла, навіть на дуже чутливій шкірі.

Наші спеціалісти використовують олександритовий лазер із сапфіровим наконечником й унікальною системою охолодження, визнаний у світі найбільш ефективним та комфортним для епіляції.

Переваги MOVEO:

 • підходить усім (будь-який фототип шкіри та колір волосся);
 • має швидкий результат, просте виконання;
 • безболісність (завдяки охолоджувальній системі);
 • рекордна швидкість – «епіляція в русі».

Обладнання для лазерної епіляції рук медичного центру «Віасан» має всі необхідні офіційні дозвільні та нормативні документи.

Ціни
 • Лазерна епіляція плечей 900.00 грн. Оформити замовлення
  Лазерна епіляція пахв 400.00 грн. Оформити замовлення
  Лазерна епіляція рук (кисті) 300.00 грн. Оформити замовлення
  Лазерна епіляція рук (до ліктів) 700.00 грн. Оформити замовлення
  Лазерна епіляція рук повністю 1000.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги
Лікарі
дерматолог тернопіль
Старицька Лілія Анатоліївна
лікар-дерматовенеролог вищої категорії
22
роки досвіду