Завантаження...
Послуги та ціни
Лазерна епіляція для чоловіків

Лазерна епіляція для чоловіків у Тернополі

Сучасні чоловіки не менше за жінок прагнуть мати привабливий вигляд. У минуле пішов образ гарного «волосатого мачо», а волохатість уже сприймається як ознака недоглянутості. Кавалера з пристойними манерами вирізняють за охайною шкірою та свіжим запахом. Динамічна лазерна епіляція для чоловіків — ідеальне рішення для позбавлення від надокучливого волосся на тілі. Зробити її можна в нашому центрі на сучасному лазерному апараті MOTUS AY.


Набридло постійне гоління та щетина?

Не влаштовує волохатий торс?

лазерна епіляція для чоловіків тернопіль

Лазерна епіляція "Віасан", Тернопіль.

Видалимо волосся там, де забажаєш!


Лазерна епіляція для чоловіків має на увазі позбутися небажаного волосся в будь-якому місці. За бажанням клієнта обробляються зони: обличчя, шия, плечі, пахви, руки (до ліктя або повністю), кисті, груди, живіт, спина, крижі, глибоке бікіні, лобок, сідниці, міжсіднична складка, гомілки, коліна, стегна, тильна сторона стопи, ноги повністю.

Як проходить лазерна епіляція

Лазерна епіляція для чоловіків відбувається за стандартним сценарієм у 3 етапи:

1. Консультація

На первинному прийомі оглядається стан шкіри, визначається її фототип, текстура волосся, уважно з'ясовуються побажання клієнта. При належній підготовці шкіри і за відсутності протипоказань проводять пробне тестування лазерним спалахом та переходять безпосередньо до самої процедури.

2. Лазерна епіляція в чоловіків

Нічим не відрізняється від жіночої з тією особливістю, що фахівцеві доводиться працювати з більшою поверхнею шкіри. Це потребує певної майстерності та терпіння. Тому таку процедуру краще проходити в надійному медичному центрі в професіоналів. Перед сеансом на шкіру наносять гель-провідник для поліпшення ковзання лазерної насадки. Пацієнт розміщується в потрібному положенні. На очі йому надягають захисні окуляри. Налаштовуються індивідуальні параметри лазерного випромінювання.

Чоловіча лазерна епіляція: руйнуємо стереотипи

 • «Не по-чоловічому» — Доглянутість у чоловіків усе більш у тренді. Надлишок волосся на тілі — неестетично, негігієнічно, некомфортно і клопітно.
 • «Боляче» — Професійний олександритовий лазер Motus AY із вбудованою системою охолодження вирішив цю проблему.
 • «Занадто довго» — Уже ні. Усього 6-8 сеансів прогресивної динамічної епіляції за найкращою технологією МОVЕО вас назавжди позбавлять настирливих волосин.
 • «Шкідливо» — Абсолютно безпечна процедура. Лазерний промінь впливає лише на волосяну цибулину та зовсім нешкідливий для дерми.

3. Реабілітація

Як такої немає. Після оброблення лазером на шкіру тільки наносять регенеруючий крем. Чоловік наступного дня може активно займатися спортом, відвідувати зал, басейн чи танцпол.

Підготовка до процедури лазерної епіляції

За кілька днів до відвідування кабінету лазерної епіляції зони оволосіння, які заплановано, треба ретельно поголити бритвою. Рекомендовано за 2 тижні до сеансу не змащувати зону оброблення засобами на основі олій та спирту.

Слід утриматися від:

 • засмаги на сонці або в солярії;
 • прийому антибіотиків групи тетрацикліну, фторхінолону;
 • нанесення татуювання на відповідну ділянку тіла;
 • видалення волосся із зони епіляції іншими методами, крім бритви.

Результат після лазерної епіляції

Відмінний ефект, який чоловік оцінить відразу після першого сеансу. Але для повного позбавлення від небажаного волосся знадобиться ще 6-10 відвідувань лазерного кабінету. Це потрібно для остаточного видалення раніше «сплячих» волосинок. Поліпшується також стан шкіри, зникають висипи та пітниці, які були спровоковані зайвим оволосінням.

Перевага «Віасан»: у нас усе найкраще – для Вас

У нашому центрі чоловіча епіляція проводиться на професійному апараті MOTUS AY (DEKA) за революційною технологією MOVEO «епіляція в русі». Незалежно від світлочутливості шкіри та пігменту волосся ця процедура має відмінний результат. Виконують лазерну епіляцію досвідчені майстри в умовах сертифікованого чистого та затишного кабінету.

Motus AY (з технологією MOVEO):

 • універсальність – підходить усім типам шкіри та волосся;
 • безболісність – абсолютний комфорт під час процедури;
 • висока швидкість – 100 см² шкіри обробляється за 15-20 сек.;
 • можливість засмагати після процедури.

Унікальний апарат застосовується також у терапії акне, видаленні пігментних плям та омолодженні шкіри.

Ціни
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги
Лікарі
дерматолог тернопіль
Старицька Лілія Анатоліївна
лікар-дерматовенеролог вищої категорії
22
роки досвіду