Завантаження...
Послуги та ціни
Лікувальний масаж

Лікувальним масажем називають вплив на тіло пацієнта руками спеціаліста (розтирання, прийоми розминання), або спеціальних технічних засобів, масажерів (вплив водними чи повітряно-водними струменями).

Загальна тривалість лікувального масажу становить 30-45 хвилин. Кількість сеансів залежить від захворювання і його тяжкості. Наприклад, при остеохондрозі та інших патологіях опорно-рухової системи тільки масаж допоможе повернути здоров’я.

Найчастіш популярними в медичних закладах є лікувальний масаж:


  • шийно-комірцевої зони; 
  • спини; 
  • верхніх/нижніх кінцівок.

Лікувальний масаж у ТернополіЛікувальний масаж шийно-комірцевої зони

Тривалість лікувального масажу шийно-комірцевої зони становить 20-25 хвилин, ефективність цієї процедури пацієнт відчуває практично відразу, але для максимального оздоровчого ефекту потрібно пройти курс з 5-7 занять, або 2-3 рази на тиждень.


Лікувальний масаж спини

В останні роки кількість людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, працюють на сидячій роботі тільки зростає. Так, водії, пілоти, офісні працівники, держслужбовці і навіть діти потребують лікувального масажу спини. Він дозволяє розслабити м’язи, покращити кровообіг, відновити природнє положення хребта. Для лікувального масажу спини потрібно виділити мінімум 45 хвилин, а зазвичай процедура потребує години напруженої праці масажиста. Процедуру в залежності від ускладнень потрібно пройти щонайменше 10 разів, а то й декілька курсів (залежить від стану пацієнта).


Лікувальний масаж верхніх/нижніх кінцівок

Протягом останніх років кількість клієнтів, яким необхідний лікувальний масаж верхніх чи нижніх кінцівок постійно зростає. І це все не люди похилого віку як колись, за процедурою, яка триває 40-45 хвилин звертаються й молоді пацієнти. Завдяки їй вдається послабити негативні наслідки травм, тяжких захворювань опорно-рухової системи. Кількість сеансів зазвичай вказує спеціаліст.

 

Більш детальну інформацію можна отримати зателефонувавши до нас:

+38 (0352) 52-55-58

+38 (095) 252-55-58

+38 (097) 378-46-75

Пам’ятайте! Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я!

Ціни
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги