Завантаження...
Послуги та ціни
Консультація лікаря-педіатра

Консультація лікаря-педіатра в Тернополі

Педіатрія – галузь медицини, яка займається пацієнтами від народження до 18 років. До компетенції лікаря-педіатра входить медичний супровід юних пацієнтів: профілактика, діагностика та лікування дитячих захворювань.

Організм дитини чи підлітка відрізняється від організму дорослої людини. Тому і фізіологічні й патологічні процеси в них також перебігають по-різному. Хвороби дітей прогресують швидше, а організм часто схильний до неспецифічних реакцій чи інфекцій. Тож, основне завдання педіатра поєднує як максимально ефективну профілактику захворювань, так і своєчасну їх діагностику, лікування та реабілітацію.

Дитячий лікар – перший помічник батьків немовлят, адже саме в нього можна отримати відповіді на всі запитання, пов’язані з грудним вигодовуванням, раціональним харчуванням дітей у різні періоди розвитку, формуванням звичок здорового способу життя, режимом сну.

Педіатри працюють із захворюваннями шлунково-кишкового тракту (дисбактеріоз, ентерит, діарея та ін.), ЛОР-органів (тонзиліт, отит, фарингіт, ларингіт, риніт, аденоїдит та ін.), опорно-рухового апарату (дисплазія, порушення постави), дихальної системи (ГРЗ, бронхіт, пневмонія), а також з патологіями внутрішньоутробного розвитку малят (перинатальні інфекції, уроджені вади тощо).

Коли варто звернутися до лікаря-педіатра?

Насамперед важливо регулярно планово з профілактичною метою відвідувати дитячого лікаря: у перший рік життя щомісяця, на другий рік – двічі на рік, далі – один раз на рік. Нехтувати цим не можна, адже йдеться про турботу про здоров’я дитини, зменшення ризику розвитку хронічних захворювань і своєчасне виявлення ймовірних патологій.

Обов’язково записатися на прийом до педіатра необхідно тоді, коли батьки спостерігають такі зміни в організмі своєї дитини:

 • підвищена температура тіла;
 • скарги на біль будь-якої локалізації;
 • поганий сон і відсутність апетиту в немовлят;
 • шкірні висипи;
 • блювота й діарея;
 • біль і почервоніння в горлі;
 • кашель, хрипи, нежить;
 • зміна кольору шкіри;
 • зміна кольору сечі та калу, поява кров’янистих вкраплень у випорожненнях;
 • запаморочення, зомління;
 • зниження активності, млявість дитини й, навпаки, гіперактивність.

Батькам важливо тримати руку на пульсі й під час дорослішання дітей, звертатися за консультацією до педіатра в період їх статевого дозрівання. Іноді саме лікар може краще за всіх пояснити зміни в організмі, дати поради в підтриманні гігієни та здоров’я, відповісти на запитання, які цікавлять підлітка.

Медичний центр «Віасан» – для тих, хто шукає педіатра в Тернополі

У спілкуванні з дитиною педіатру надзвичайно важливо знайти підхід до неї та її батьків. Йдеться не лише про фаховий огляд, складення анамнезу, інформативну діагностику й ефективне лікування (ці фактори є основними в роботі дитячого лікаря), а й про створення особливої дружньої атмосфери спілкування, коли малята не бояться білих халатів, не плачуть під час уколів і не впадають в істерику при вигляді стін медичного закладу. Про ці жахи можна забути завдяки педіатричному відділенню медичного центру «Віасан» у Тернополі.

Високопрофесійні лікарі-педіатри центру щоденно готові до зустрічі зі своїми юними пацієнтами в зручному й затишному кабінеті. Тут пропонують якісні педіатричні послуги й особливий підхід до кожного, незалежно від віку. Уважність до переживань і скарг батьків, тепле ставлення до малюків і розуміння проблем дітей старшого віку – усе це чекає на тих, хто обере консультацію дитячого лікаря в медичному центрі «Віасан».

Провідні фахівці в галузі педіатрії міста й області працюють задля здоров’я маленьких тернополян.

Ціни
 • Консультація педіатра, первинна 500.00 грн. Оформити замовлення
  Консультація педіатра, повторна 400.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги
Лікарі
сімейний лікар тернопіль
Матвійчук Анна Володимирівна
сімейний лікар першої категорії
10
років досвіду