Завантаження...
Послуги та ціни
Підбір окулярів для зору

Підбір окулярів для зору в Тернополі

Якщо для коригування зору обрано саме окуляри, важливо правильно їх підібрати. Зробити це самостійно, без допомоги лікаря, фактично неможливо, адже часто самостійний вибір діоптрій та якості лінз може лише нашкодити очам і посилити вже наявні дефекти зору.

підбір окулярів тернопіль

Кому призначають окуляри?

Коригування зору за допомогою окулярів може бути призначене за наявності таких вад зору, як:

  • астигматизм;
  • короткозорість;
  • далекозорість;
  • пресбіопія та ін.

Часто виникає необхідність не в коригуванні, а в захисті зору, що також вимагає носіння окулярів. Наприклад, постійна робота за комп’ютером.

На користь окулярів говорять простота їх використання та відносно доступна ціна (хоч вартість окулярів усе ж може відрізнятися залежно від виробника і якості лінз та оправи). Варто пам’ятати, що окуляри не завжди забезпечують ідеальну якість зору, вимагають особливого догляду, а заняття спортом чи активна робота в них фактично неможливі. Утім, про всі особливості свого способу життя пацієнт повинен повідомити лікаря-офтальмолога, який призначає і підбирає йому метод коригування зору.

Не можна користуватися окулярами в разі анізометропії – різниці клінічної рефракції між очима понад 2 діоптрії. Обмеження в користуванні окулярами також можуть мати пацієнти, чия робота вимагає підвищеної концентрації уваги і максимально широкого поля зору або пов’язана з рухомими механізмами. Працювати на висоті в окулярах також заборонено.

Підбір лінз окулярів

Лінзи – та частина окулярів, яка відповідає за здоров’я очей. Тому вкрай важливо правильно підібрати їх за допомогою лікаря-оптометриста. Купувати лінзи потрібно лише в спеціалізованих магазинах (оптики).

Якщо раніше лінзи для окулярів виготовлялися виключно зі скла, то сьогодні поруч зі скляними на ринку оптики стоять і полімерні окуляри. Кожен матеріал має свої переваги й недоліки: скло більш довговічне, а пластик тонший, легший і має більш естетичний вигляд. Важливу роль відіграє також покриття лінз, залежно від якого змінюється і функціонал окулярів.

Підбір оправи

Оправа – частина, яка відповідає за красу та зручність окулярів. Зазвичай пацієнти особливо вимогливо обирають форму, матеріал та колір оправи. Однак дуже важливий фактор – її розмір. Адже окуляри не повинні «сидіти» надто вільно чи надто стискати голову. В останньому разі користування окулярами може призвести до постійних головних болів.

Підбір окулярів у медичному центрі «Віасан»

Кваліфіковані лікарі-офтальмологи медичного центру «Віасан» у Тернополі проводять підбір окулярів будь-якого призначення. Підбір відбувається після діагностики зору пацієнта, визначення ймовірних відхилень та особливостей зорової системи, з урахуванням віку, професії, активності людини. Фахівці центру нададуть детальну інструкцію з догляду за окулярами та рекомендації з профілактики захворювань зору.

Ціни
  • Підбір окулярів (звичайних) 300.00 грн. Оформити замовлення
    Підбір окулярів (астигматичних/офісних/прогресивних) 400.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги
Лікарі
офтальмолог тернопіль
Попович Марія Ярославівна
лікар-офтальмолог вищої категорії
39
років досвіду
офтальмохірург тернопіль
Ганжа Віктор Анатолійович
лікар-офтальмолог, офтальмохірург вищої категорії
15
років досвіду