Завантаження...
Розпочав роботу рентгенодіагностичний кабінет. Виконуємо всі види цифрової рентгенографії, гарантуючи низьку дозу опромінення та високу якість зображення.
Послуги та ціни
Гастроентерологія

Метою роботи спеціалістів даного напрямку є профілактика, вчасна діагностика та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту.

Лікарі-гастроентерологи медичного центру «Віасан», що у м. Тернопіль, наголошують, що ефективність лікування будь якого захворювання, а також попередження його виникнення, багато в чому залежить від вчасного звернення до лікаря. Уникнути негативних наслідків можна, якщо звернутись одразу, при перших типових симптомах. Коли варто звернутися до лікаря-гастроентеролога?

 

Неправильний спосіб життя, зловживання фаст-фудом, стреси - все це позначається на здоров'ї шлунково-кишкового тракту.

Відвідати лікаря-гастроентеролога з профілактичною метою рекомендується вагітним жінкам, тим, хто має надлишкову вагу, пацієнтам, які закінчили прийом антибіотиків, при погіршенні стану волосся і нігтів без видимої причини.

Візити до гастроентеролога повинні стати регулярними, як в аспекті планового огляду так і при ситуаціях, котрі вимагають негайного звернення за спеціалізованою лікарською допомогою:

  • біль в животі (будь якого характеру і в будь якій його частині);
  • відчуття важкості в животі;
  • труднощі при ковтанні їжі;
  • печія, відрижка, неприємний запах з рота;
  • гіркота і сухість у роті;
  • нудота та блювота;
  • нерегулярні випорожнення, запори, діарея;
  • метеоризм;
  • зниження або відсутність апетиту;
  • зниження або збільшення маси тіла.

 

Діагностика і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту

 

Як правило, до первинного прийому гастроентеролога підготовка не потрібна. Але все ж рекомендується утриматися від прийому їжі і води та не зчищати наліт з язика.

Під час прийому лікар збирає анамнез: розпитує про наявність скарг, симптоматику, перенесені захворювання, хірургічні втручання. На цьому ж прийомі лікар-гастроентеролог визначає обсяг подальших обстежень для підтвердження діагнозу та вибору методу лікування. Запис на повторну консультацію здійснюється після отримання результатів. Вивчивши медичну документацію, лікар підтвердить діагноз та дасть додаткові рекомендації з урахуванням отриманих даних.

Повторне відвідування лікаря необхідне також для оцінки динаміки лікування.

Пацієнтам медичного центру «Віасан» доступний повний спектр сучасних діагностичних методів.

Ультразвукова діагностика (УЗД) – неінвазивний метод дослідження органів черевної порожнини в режимі реального часу, дозволяє виявити захворювання печінки, підшлункової залози, діагностувати кісти, об’ємні утворення, оцінити характер і структуру протокової та венозної систем, описати інтенсивність моторики кишківника, виміряти швидкість кровотоку в основних судинах.

Гастроскопія - інструментальний візуальний огляд стінок стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки із застосуванням гнучкого оптичного приладу – ендоскопа.

Дихальна тест-система для виявлення інфекції Helicobacter pylori – неінвазивна та абсолютно безпечна процедура, яка допомагає ранньому виявленні інфекції Helicobacter pylori.

Лабораторна діагностикасукупність методів дослідження, завдяки яким можна проаналізувати склад та властивості біологічних рідин та тканин людини, а також визначити збудників захворювання. У медичній лабораторії "Віасан" представлений весь спектр лабораторних досліджень, в т.ч. генетичних, які дозволяють виявити ризик розвитку онкологічних захворювань.

У медичному центрі «Віасан» доступне консервативне (медикаменетозна лікувальна терапія, медикаменетозну терапія для профілактики хронічних загострень, розробка індивідуальних рекомендацій по харчуванню (дієти), лікувальне голодування) та хірургічне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту.


Записатись на прийом до лікаря-гастроентеролога у м. Тернопіль можна за тел.:

+38 (0352) 52-55-58; +38 (098) 452-55-58; +38 (095) 252-55-58.


Лікарі
гастроентеролог тернопіль
Безверхна Надія Мирославівна
лікар-гастроентеролог, сімейний лікар вищої категорії
19
років досвіду
ендоскопія тернопіль
Стадник Сергій Леонідович
лікар-ендоскопіст вищої категорії
32
роки досвіду
Ціни
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги