Завантаження...
Послуги та ціни
Гастроентерологія

Метою роботи спеціалістів даного напрямку є профілактика, вчасна діагностика та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту.

Лікарі-гастроентерологи медичного центру «Віасан», що у м. Тернопіль, наголошують, що ефективність лікування будь якого захворювання, а також попередження його виникнення, багато в чому залежить від вчасного звернення до лікаря. Уникнути негативних наслідків можна, якщо звернутись одразу, при перших типових симптомах. Коли варто звернутися до лікаря-гастроентеролога?

 

Неправильний спосіб життя, зловживання фаст-фудом, стреси - все це позначається на здоров'ї шлунково-кишкового тракту.

Відвідати лікаря-гастроентеролога з профілактичною метою рекомендується вагітним жінкам, тим, хто має надлишкову вагу, пацієнтам, які закінчили прийом антибіотиків, при погіршенні стану волосся і нігтів без видимої причини.

Візити до гастроентеролога повинні стати регулярними, як в аспекті планового огляду так і при ситуаціях, котрі вимагають негайного звернення за спеціалізованою лікарською допомогою:

 • біль в животі (будь якого характеру і в будь якій його частині);
 • відчуття важкості в животі;
 • труднощі при ковтанні їжі;
 • печія, відрижка, неприємний запах з рота;
 • гіркота і сухість у роті;
 • нудота та блювота;
 • нерегулярні випорожнення, запори, діарея;
 • метеоризм;
 • зниження або відсутність апетиту;
 • зниження або збільшення маси тіла.

 

Діагностика і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту

 

Як правило, до первинного прийому гастроентеролога підготовка не потрібна. Але все ж рекомендується утриматися від прийому їжі і води та не зчищати наліт з язика.

Під час прийому лікар збирає анамнез: розпитує про наявність скарг, симптоматику, перенесені захворювання, хірургічні втручання. На цьому ж прийомі лікар-гастроентеролог визначає обсяг подальших обстежень для підтвердження діагнозу та вибору методу лікування. Запис на повторну консультацію здійснюється після отримання результатів. Вивчивши медичну документацію, лікар підтвердить діагноз та дасть додаткові рекомендації з урахуванням отриманих даних.

Повторне відвідування лікаря необхідне також для оцінки динаміки лікування.

Пацієнтам медичного центру «Віасан» доступний повний спектр сучасних діагностичних методів.

Ультразвукова діагностика (УЗД) – неінвазивний метод дослідження органів черевної порожнини в режимі реального часу, дозволяє виявити захворювання печінки, підшлункової залози, діагностувати кісти, об’ємні утворення, оцінити характер і структуру протокової та венозної систем, описати інтенсивність моторики кишківника, виміряти швидкість кровотоку в основних судинах.

Гастроскопія - інструментальний візуальний огляд стінок стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки із застосуванням гнучкого оптичного приладу – ендоскопа.

Дихальна тест-система для виявлення інфекції Helicobacter pylori – неінвазивна та абсолютно безпечна процедура, яка допомагає ранньому виявленні інфекції Helicobacter pylori.

Лабораторна діагностикасукупність методів дослідження, завдяки яким можна проаналізувати склад та властивості біологічних рідин та тканин людини, а також визначити збудників захворювання. У медичній лабораторії "Віасан" представлений весь спектр лабораторних досліджень, в т.ч. генетичних, які дозволяють виявити ризик розвитку онкологічних захворювань.

У медичному центрі «Віасан» доступне консервативне (медикаменетозна лікувальна терапія, медикаменетозну терапія для профілактики хронічних загострень, розробка індивідуальних рекомендацій по харчуванню (дієти), лікувальне голодування) та хірургічне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту.


Записатись на прийом до лікаря-гастроентеролога у м. Тернопіль можна за тел.:

+38 (0352) 52-55-58; +38 (098) 452-55-58; +38 (095) 252-55-58.


Ціни
 • Консультація гастроентеролога, первинна 500.00 грн. Оформити замовлення
  Консультація гастроентеролога, повторна 400.00 грн. Оформити замовлення
  Експрес діагностика хелікобактеріозу дихальним методом, послуга потребує спец. підготовки 400.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги
Лікарі
гастроентеролог тернопіль
Безверхна Надія Мирославівна
лікар-гастроентеролог, сімейний лікар вищої категорії
20
років досвіду
ендоскопія тернопіль
Стадник Сергій Леонідович
лікар-ендоскопіст вищої категорії
33
роки досвіду