Завантаження...
Послуги та ціни
Консультація лікаря-уролога

Консультація лікаря-уролога в Тернополі

Галузь медицини, яка займається вивченням роботи та лікуванням захворювань сечовидільної та статевої систем, називається урологією. Урологів помилково вважають виключно чоловічими лікарями, однак це неправильно – послуги такого фахівця потрібні і чоловікам, і жінкам. У сферу інтересів лікаря-уролога входять захворювання нирок, сечоводів, сечового міхура, сечовидільного каналу (уретри), а також патології передміхурової залози (простати), внутрішніх і зовнішніх статевих органів у чоловіків.

Коли потрібно звертатися до лікаря-уролога?

Будь-який дискомфорт, пов’язаний з роботою сечостатевої системи, сигналізує: пора запланувати візит до уролога. Своєчасне звернення до лікаря допоможе вчасно зупинити хворобу і не допустити ускладнень.

Причини записатися на консультацію до уролога:

  • біль під час сечовипускання;
  • нетримання сечі;
  • поява крові чи гнійних домішок у сечі;
  • різка зміна кольору й кількості сечі;
  • біль у нижній частині живота;
  • печіння, больові відчуття, різі в промежині, ділянці поперека чи придатків (у жінок);
  • проблеми з ерекцією та еяколяцією (у чоловіків);
  • виділення з уретри;
  • зовнішні зміни статевих органів;
  • проблеми із зачаттям дитини.

Чоловікам необхідно також проконсультуватися в уролога в період планування дитини.

Окрім того, регулярні профілактичні обстеження стану сечостатевої системи чоловіків не менш важливі, ніж візити до гінеколога в жінок: не рідше одного разу на рік.

Діагностика та лікування урологічних захворювань

Діяльність уролога пов’язана з діагностикою й лікуванням таких патологій:

  • хвороби нирок (сечокам’яна хвороба, пієлонефрит тощо);
  • захворювання сечовивідних шляхів та сечового міхура (уретрит, цистит, нетримання сечі та інші);
  • інфекційні хвороби, які передаються статевим шляхом (герпес, хламідіоз, уреаплазмоз);
  • захворювання репродуктивної системи чоловіків (безпліддя, еректильна дисфункція, баланопостит, фімоз, водянка, варикоцеле, простатит, аденома простати, коротка вуздечка кондиломи, орхіт, епідидиміт тощо);
  • ендокринні захворювання в чоловіків;
  • пролапс (випадіння) внутрішніх органів таза (матки, сечівника чи прямої кишки) у жінок;
  • онкологія органів сечостатевої системи.

Після того, як лікар вислухає скарги пацієнта і збере інформацію про спосіб його життя, раніше перенесені захворювання та інші особливості організму, він проведе візуальний огляд; для чоловіків передбачене також ректальне обстеження простати. У разі урологічних проблем для встановлення діагнозу цього замало, тому фахівець призначить низку клінічних аналізів, серед яких, окрім лабораторного дослідження крові та сечі, бактеріологічного посіву сечі, можуть бути мазки секрету передміхурової залози та спермограма (для чоловіків). Також доцільним може бути призначення УЗД органів черевної порожнини, нирок і зовнішніх статевих органів.

Досить поширеною чоловічою проблемою також є підвищений рівень простатспецифічного антигену (ПСА). Іноді це серйозний сигнал до невідкладних дій, оскільки може йтися про онкологічне захворювання. Іноді ж – просто відхилення від норми, яке потребує лікарського контролю. Тому дослідження на визначення рівня ПСА також входить у діагностику урологічних захворювань чоловіків.

Для додаткового обстеження сечового міхура в урології використовується сучасний та ефективний метод діагностики – цистоскопія. Ця процедура є ендоскопічним оглядом сечівника з використанням цистоскопу – спеціального гнучкого приладу з камерою. Він дає змогу виявити патології, які не проглядаються під час ультразвукового дослідження.

При підозрі на рак передміхурової залози призначається біопсія простати – максимально інформативна діагностична процедура, яку проводять після аналізу на рівень ПСА, ректального обстеження, УЗД-огляду. Суть біопсії полягає у відщепленні зразків тканини в декількох місцях простати та їх подальшому гістологічному аналізі, який дозволяє підтвердити чи спростувати підозру на ракове захворювання. Біопсія максимально безпечна для здоров’я і не має ускладнень.

За результатами всіх досліджень уролог складе індивідуальний план лікування пацієнта. Він може включати:

  • медикаментозне лікування;
  • фізіотерапію;
  • хірургічне втручання (пластика вуздечки, обрізання крайньої плоті при фімозі, видалення папілом, каменів у нирках і сечівнику, варикоцеектомія тощо).

Для усунення гострих симптомів і складних патологій, як правило, застосовується саме комплексний підхід з комбінуванням різних методів лікування. Складність урологічних захворювань у тому, що в деяких випадках вирішити проблему «тут і зараз» досить складно. Іноді стан пацієнта вимагає госпіталізації в стаціонар. Аби не доводити свій організм до цього, украй важливо звертатися до уролога при появі будь-яких симптомів.

Кращі урологи в Тернополі – у «Віасан»

Медичний центр «Віасан» у Тернополі робить усе, щоб сором’язливість і дискомфорт, які зазвичай відчувають пацієнти перед візитом до уролога, залишалися за дверима нашого закладу. Адже так важливо в період, коли організм дає збій, довіряти тим, хто бере на себе вирішення цих проблем.

Саме тому в команді медичного центру згуртувалися досвідчені фахівці в галузі урології, які професійно й людяно підійдуть до будь-якої проблеми своїх пацієнтів.

«Віасан» обладнаний сучасними діагностичними приладами задля максимально швидкого і точного встановлення діагнозу. А кваліфікація лікарів медичного центру дозволяє підібрати кожному ефективне лікування й профілактичні заходи.

Ціни
  • Консультація уролога, первинна 500.00 грн. Оформити замовлення
    Консультація уролога, повторна 400.00 грн. Оформити замовлення
    Масаж передміхурової залози 280.00 грн. Оформити замовлення
    Масаж передміхурової залози (курс, 10 сеансів) 2500.00 грн. Оформити замовлення
    Ударно-хвильова терапія 600.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги