Завантаження...
Послуги та ціни
Лазерна епіляція лиця

Лазерна епіляція обличчя в Тернополі

Поява темних «вусиків» над верхньою губою або на підборідді викликає в жінок масу комплексів. У будь-якому віці. Це неприємно, а насамперед неестетично. «Вусики» з'являються на обличчі внаслідок гормональних та вікових змін, і позбутися їх можна лише єдиним способом — видаленням. Процес цей досить болісний. Сучасна косметологія пропонує прогресивний метод видалення волосся в особливо чутливих зонах — лазерну епіляцію обличчя.


Безболісна лазерна епіляція обличчя в Тернополі. Апарат Motus AY від Deka.

Медичний центр «Віасан». Подаруй собі ідеально гладеньку шкіру надовго!

Як проходить лазерна епіляція

Лазерна епіляція обличчя проходить у три етапи:

1.   Консультація

Спеціаліст з'ясовує наявність протипоказань до епіляції. Оглядається зона впливу лазером на відсутність на ній бородавок, порізів, шкірних захворювань. Визначається фототип шкіри клієнта, індивідуально підбираються параметри лазерного впливу. Проводиться тестовий спалах, через 20 хвилин оцінюється стан шкіри в зоні опромінення. За необхідності параметри коригуються.

2.   Власне процедура

Клієнт розташовується на кушетці, лежачи на спині. На зону дії наноситься гель-провідник. На очі надягають захисні окуляри. Сама процедура видалення волосся на обличчі лазером (зона верхньої губи, підборіддя, зона монобрів) триває в середньому до 10 хвилин. Дія лазерного променю відчувається як легке тепло та поколювання.

3.   Після процедури

Залишки гелю-провідника видаляють сухою серветкою. На оброблену шкіру наносять крем, що регенерує клітини. Пацієнт повертається до звичайного життя.

Як підготуватися до лазерної епіляції

Лазерною епіляцією видаляється тільки волосся в активній фазі зростання. Це близько 30%. Інші волосяні фолікули перебувають у сплячій фазі. Поступово вони прокидаються та починають своє зростання. Саме в цю фазу пробудження потрібний сеанс лазерної епіляції. Це дозволить отримати найтриваліший ефект супергладенької шкіри.

Підготовка до лазерної епіляції олександритовим лазером на апараті МОТUS АY дуже проста і не викликає особливих труднощів для клієнта. Рекомендовано:

 • відмовитися від способів епіляції, що травмують волосяний фолікул (ваксинг, шугаринг);
 • не наносити на обличчя перед процедурою олію, креми та спиртові лосьйони;
 • заздалегідь утримуватися від прийому антибіотиків групи тетрациклінів.

Ігнорування описаних вище вимог може зменшити ефективність лазерної епіляції. У деяких випадках можлива також поява подразнення на шкірі після оброблення.

Результат після лазерної епіляції на обличчі

Результат проведення лазерної епіляції обличчя за технологією Moveo помітний після першого сеансу. Згодом, протягом 7-10 днів, буде спостерігатися «хибне зростання» волосся: волосинки, фолікули яких зруйнувалися, виштовхуватимуться шкірою. Ви помітите, що волосся на обробленій лазером ділянці порідшало або зовсім зникло.

Після сеансу зникають врослі волосини та звужуються чорні цятки на шкірі, які утворилися після гоління або епіляції воском. Це надає обличчю привабливості. Шкіра омолоджується, стає гладенькою та бархатистою.

Лазерна епіляція обличчя MOVEO на Motus AY у «Віасан»

Наш медичний центр використовує апарат Motus AY від компанії Deka (Італія). Це професійне лазерне обладнання, яке застосовується в провідних медичних закладах Європи. Для епіляції чутливих зон використовується олександритовий лазер із сапфіровим наконечником, що має незаперечні переваги перед діодним.

Лазерна епіляція на апараті МОТUS АY дає змогу ефективно працювати з будь-яким фототипом шкіри та волосся, включаючи дуже тонке та світле, і проводити процедуру після засмаги.

Жоден інший тип лазера, крім олександритового, не здатний поєднати ефективне поглинання меланіном (при довжині хвилі 755 нм), високу пікову потужність (більше 6000 Вт) та можливість вибору імпульсу малої тривалості (2 мкс). Це повністю унеможливлює вплив на меланін шкіри та ризики виникнення опіків. Найменша кількість сеансів для досягнення ідеального ефекту.

Контактна система охолодження: шкіру охолоджує металева маніпула, короткий лазерний спалах руйнує корінь волосся.

Революційна технологія MOVEO

Динамічна епіляція олександритовим лазером за технологією MOVEO, «епіляція в русі» — воістину революційний прорив лазерної косметології, що увібрав у себе все найкраще і виключив будь-які обмеження та незручності цього методу.

Переваги MOVEO:

 • підходить будь-якому фототипу шкіри та кольору волосся;
 • помітний естетичний результат уже після першого сеансу;
 • комфорт, безболісність, безпечність;
 • без заборони на засмагу до та після процедури;
 • не потрібне використання охолоджуючого гелю;
 • відсутність реабілітаційного періоду;
 • швидкість процедури (оброблення ділянки 10*10 см займає 30 секунд)
 • відсутність залежності процедури від сезонності (доступна будь-якої пори року).

Обладнання MOVEO Motus AY нашого медичного центру «Віасан» має всі офіційні дозвільні та нормативні документи на території України. А ціни на лазерну епіляцію обличчя одні з найнижчих у Тернополі.

Ціни
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги
Лікарі
дерматолог тернопіль
Старицька Лілія Анатоліївна
лікар-дерматовенеролог вищої категорії
22
роки досвіду