Завантаження...
Послуги та ціни
Загальний масаж

Масаж – лікувальний метод зміцнення здоров’я, який проводиться з метою збільшення м’язового і загального тонусу організму.

Оскільки, основою даного методу є вплив спеціальних прийомів на тіло пацієнта, важливим є кваліфікація і досвід масажиста. Звертаючись у медичний центр “ВІАСАН”, пацієнти обслуговуються в кращих спеціалістів, які використовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

IMGM6215 копия   IMGM6203 копия    IMGM6223 копия

Масажем називають дію спеціаліста (масажиста) на м’язи пацієнта (клієнта) з метою збільшення загального їх тонусу. Зазвичай тривалість процедури становить від 45 хвилин, до 1 години. Курс складається приблизно з 10 сеансів, але все залежить від стану хворого і індивідуальних рекомендацій спеціаліста.

Якість масажу безпосередньо залежить від вправності і досвіду массажиста, адже саме він діє своїми руками на тіло пацієнта. Тому не варто довіряти дилетантам, чи закладам з сумнівною репутацією.

Стосовно локалізації розділяють:

 • загальний масаж;
 • локальний масаж.

Загальний масаж використовують для всього тіла, починаючи з великих груп м’язів і до кінцівок, стоп. А локальний масаж діє тільки на окрему групу м’язів.

Часто, масаж поділяють на європейський (локальний) і східний (комплексний).

Надзвичайно висока популярність загальнозміцнюючого масажу пов’язана з його комплексною дією на весь організм і суттєвим покращенням самопочуття пацієнта після процедури (зникає біль у м’язах, головний біль).

Протипоказаннями до масажу можуть виступати певні захворювання:

 • опорно-рухового апарату;
 • серцево-судинної системи;
 • дихальної системи;
 • нервової систем.

Перед виконанням масажу спеціаліст обов’язково опитує клієнта, вислуховує скарги. Тільки після чого розпочинає процедуру

Більш детальну інформацію можна отримати зателефонувавши до нас:

+38 (0352) 52-55-58

+38 (095) 252-55-58

+38 (097) 378-46-75

Пам’ятайте! Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я!


Ціни
 • Масаж дитячий, загальний 400.00 грн. Оформити замовлення
  Класичний масаж, загальний, жіночий 550.00 грн. Оформити замовлення
  Класичний масаж, загальний, чоловічий 600.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги