Завантаження...
Послуги та ціни
Лазерна епіляція спини

Лазерна епіляція спини в Тернополі

Лазерна епіляція спини та грудей стає все більш популярною. Її використовують з естетичною метою як чоловіки, так і жінки. Процедура затребувана серед представників громадських професій, для яких доглянуте тіло є обов'язковою умовою, і серед людей, що просто дбають про привабливість та гігієну. Адже надмірне оволосіння на спині, крім естетичних негараздів, провокує гіпергідроз, фолікуліт, акне та інші «шкірні неприємності».


Набридло волосся на спині? Не знаєш, що з ним робити?

Запишися на лазерну епіляцію спини в медичний центр «Віасан».

Позбудься небажаного волосся швидко, назавжди і без болю!

Зона спини відрізняється досить великою площею, яку неможливо обробити без сторонньої допомоги. Механічні способи видалення волосся великої частини тіла давно неактуальні, у минуле пішли бритва, шугаринг і воскові смужки. Це клопітно, боляче і ненадовго. Через час волосся відросте знову.

У цьому разі єдиним правильним рішенням є динамічна лазерна епіляція спини на апараті Motus AY. У Тернополі процедуру можна пройти в клініці "Віасан".

Як проходить процедура лазерної епіляції

1. Консультація спеціаліста

Первинне відвідування кабінету лазерної епіляції починається з огляду шкірних покривів, які будуть піддаватися лазерному впливу. Фахівець пересвідчується у відсутності абсолютних протипоказань.

Ретельно оглядається шкіра, визначається її фототип та структура волосся. Індивідуально підбираються параметри лазерного впливу. Проводиться тестування, яке полягає в оцінюванні реакції шкірних покривів після пробного спалаху.

2. Лазерна епіляція спини

Видалення волосся на спині в нашому центрі виконується за технологією Moveo, яка підходить для всіх фототипів шкіри та структури волосся.

Лазерну епіляцію спини умовно поділяють за зонами:

 1. Верхня частина спини.
 2. Крижова зона.
 3. Плечі.
 4. Сідниці.
 5. Поперек.
 6. Уся спина.

Найбільш популярна комбінація: плечі + верхня частина спини. Після видалення волосся на цих місцях тіло має доглянутий, охайний та привабливий вигляд. Спина, крижова частина та плечі – найскладніші зони для лазерної епіляції. Тому, якщо ви зібралися видалити волосся в цих місцях, довіртеся кваліфікованим майстрам ліцензованого медичного центру.


Динамічна лазерна епіляція спини, «Віасан», Тернопіль, — гарантія гладенької шкіри!


Як проходить. Під час видалення волосся фахівець та клієнт надягають окуляри для захисту очей від лазерного випромінювання.

Пацієнт комфортно розташовується на кушетці в положенні спиною догори. На ділянку шкіри, що підлягає лазерному впливу, наноситься гель-провідник. Це необхідно для покращення ковзання насадки лазера. Далі шкіру декілька разів обробляють маніпулою апарату, сантиметр за сантиметром. По закінченні процедури на шкіру наноситься крем, що регенерує клітини.

3. Реабілітація

Реабілітаційного періоду після динамічної лазерної епіляції спини немає. Після відвідин лазерного кабінету пацієнт повертається до звичного життя.

Як підготуватися до лазерної епіляції

Підготовка до динамічної лазерної епіляції спини мінімальна. Потрібно:

1. За 1-2 дні до процедури бритвою поголити волосся на спині.

2. За 2 дні до епіляції не наносити на оброблювану шкіру будь-які косметичні олії, мазі або спиртові розчини.

3. За 3 дні утриматися від активної засмаги.

Результат після лазерної епіляції на спині

Результат очевидний вже після першого сеансу. Шкіра на спині стає гладенькою, а торс ефектнішим. Крім того, видалення волосся, яке нерідко є причиною запалення шкіряних покривів, оздоровляє саму шкіру. Зникають гнійнички, акне та інші висипання.

Для повного позбавлення від зайвої рослинності на спині потрібно всього 6-10 сеансів. Для темноволосих осіб і при меншому оволосінні цей період значно коротший. Рекомендований інтервал між первинними сеансами лазерної епіляції – 1 місяць. Далі видаляють поодинокі волосинки, які під час попереднього сеансу перебували у «сплячій» фазі. Роблять це не частіше, ніж раз на 2-2,5 місяця.

Динамічна лазерна епіляція спини MOVEO

Позбутися надокучливого волосся на спині в домашніх умовах складно. Для цього існують спеціалізовані кабінети лазерної епіляції. У нашому медичному центрі така процедура виконується на професійному апараті Motus AY за революційною технологією MOVEO.

Широкі можливості прогресивного лазерного обладнання та новаторський підхід дозволяють видаляти волосся різної текстури на будь-якій ділянці тіла, навіть на найчутливішій шкірі. Ефективно. Швидко. Безболісно.

Для видалення волосся на спині застосовується сучасний олександритовий лазер із сапфіровим наконечником та охолоджуючою системою, який на сьогодні заслужено визнаний найефективнішим, найбезпечнішим та найкомфортнішим для епіляції.

Технологія MOVEO – комфорт гарантований:

 • підходить усім фототипам шкіри та волоссю різної текстури;
 • зручна та проста у використанні;
 • безболісність, відсутність реабілітації;
 • рекордна швидкість – епіляція в русі.

Новий Motus AY (з технологією MOVEO) медичного центру «Віасан», Тернопіль, має всі дозвільні та нормативні документи на території України.

Ціни
 • Лазерна епіляція спини (крижова ділянка) 600.00 грн. Оформити замовлення
  Лазерна епіляція спини (поперек) 700.00 грн. Оформити замовлення
  Лазерна епіляція спини повністю 1200.00 грн. Оформити замовлення
Ви обрали такі послуги:
Не вибрано жодної послуги
Лікарі
дерматолог тернопіль
Старицька Лілія Анатоліївна
лікар-дерматовенеролог вищої категорії
22
роки досвіду